Varazdin Bus station contact

tel 1: 060 300 300 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 42 350 334
 
Varazdin is a city on the Drava river, there are several tourist pearls, the most important is the fortress Stari grad / Old Town. Cakovec and Koprivnica are closest cities.

bus Varazdin to Zagreb
bus Varazdin to Zadar
bus Varazdin to Ivanec
bus Varazdin to Cakovec
bus Varazdin to Novi Marof
bus Varazdin to Ludbreg
bus Varazdin to Rijeka
bus Varazdin to Porec
bus Varazdin to Umag
bus Varazdin to Crikvenica
 
  -> Affordable accommodation in Varazdin
    by Booking.com
 
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
05:50 
08:20 
2h 30min 
16,30 EUR
 
Varaždin - Karlovac
Select & Buy
 
(122,81 HRK)
 
05:50 
07:15 
1h 25min 
11,40 EUR
 
Varaždin - Zagreb
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
05:50 
16:00 
10h 10min 
30,10 EUR
 
Varaždin - Split
Select & Buy
 
(226,79 HRK)
 
05:50 
14:20 
8h 30min 
25,80 EUR
 
Varaždin - Šibenik
Select & Buy
 
(194,39 HRK)
 
05:50 
12:30 
6h 40min 
23,70 EUR
 
Varaždin - Zadar
Select & Buy
 
(178,57 HRK)
 
05:50 
13:45 
7h 55min 
24,80 EUR
 
Varaždin - Pirovac
Select & Buy
 
(186,86 HRK)
 
05:50 
14:00 
8h 10min 
25,20 EUR
 
Varaždin - Vodice
Select & Buy
 
(189,87 HRK)
 
05:50 
15:20 
9h 30min 
28,60 EUR
 
Varaždin - Trogir
Select & Buy
 
(215,49 HRK)
 
05:50 
13:15 
7h 25min 
24,00 EUR
 
Varaždin - Biograd na moru
Select & Buy
 
(180,83 HRK)
 
05:50 
09:45 
3h 55min 
17,60 EUR
 
Varaždin - Plitvička Jezera
Select & Buy
 
(132,61 HRK)
 
05:50 
12:55 
7h 5min 
24,00 EUR
 
Varaždin - Sukošan
Select & Buy
 
(180,83 HRK)
 
05:50 
11:45 
5h 55min 
23,60 EUR
 
Varaždin - Obrovac (HR)
Select & Buy
 
(177,81 HRK)
 
07:00 
09:00 
2h 0min 
7,30 EUR
 
Varaždin - Zagreb
Select & Buy
 
(55 HRK)
 
09:30 
12:20 
2h 50min 
16,30 EUR
 
Varaždin - Karlovac
Select & Buy
 
(122,81 HRK)
 
09:30 
18:10 
8h 40min 
25,80 EUR
 
Varaždin - Šibenik
Select & Buy
 
(194,39 HRK)
 
09:30 
20:00 
10h 30min 
30,10 EUR
 
Varaždin - Split
Select & Buy
 
(226,79 HRK)
 
09:30 
10:55 
1h 25min 
11,40 EUR
 
Varaždin - Zagreb
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
09:30 
17:00 
7h 30min 
24,00 EUR
 
Varaždin - Sukošan
Select & Buy
 
(180,83 HRK)
 
09:30 
17:15 
7h 45min 
24,00 EUR
 
Varaždin - Biograd na moru
Select & Buy
 
(180,83 HRK)
 
09:30 
13:50 
4h 20min 
17,60 EUR
 
Varaždin - Plitvička Jezera
Select & Buy
 
(132,61 HRK)
 
09:30 
19:25 
9h 55min 
28,60 EUR
 
Varaždin - Trogir
Select & Buy
 
(215,49 HRK)
 
09:30 
17:50 
8h 20min 
25,20 EUR
 
Varaždin - Vodice
Select & Buy
 
(189,87 HRK)
 
09:30 
17:40 
8h 10min 
24,80 EUR
 
Varaždin - Pirovac
Select & Buy
 
(186,86 HRK)
 
09:30 
16:40 
7h 10min 
23,70 EUR
 
Varaždin - Zadar
Select & Buy
 
(178,57 HRK)
 
09:30 
15:50 
6h 20min 
23,60 EUR
 
Varaždin - Obrovac (HR)
Select & Buy
 
(177,81 HRK)
 
09:30 
09:55 
0h 25min 
3,10 EUR
 
Varaždin - Novi Marof
Select & Buy
 
(23,36 HRK)
 
10:00 
10:16 
0h 16min 
3,05 EUR
 
Varaždin - Nedelišće
Select & Buy
 
(22,98 HRK)
 
10:00 
10:11 
0h 11min 
1,86 EUR
 
Varaždin - Pušćine
Select & Buy
 
(14,01 HRK)
 
10:00 
10:34 
0h 34min 
3,05 EUR
 
Varaždin - Čakovec-Buzovec
Select & Buy
 
(22,98 HRK)
 
10:00 
10:42 
0h 42min 
3,98 EUR
 
Varaždin - Mala Subotica
Select & Buy
 
(29,99 HRK)
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
09:46
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:46
Novi Marof
Vincek - Varaždin
09:46
Sv. Ivan Zelina
Vincek - Varaždin
09:46
Sesvete
Vincek - Varaždin
09:46
Dubrava (zagrebačka)
Vincek - Varaždin
09:46
Donja Zelina
Vincek - Varaždin
09:46
Komin
Vincek - Varaždin
09:46
Presečno
Vincek - Varaždin
09:46
Turčin
Vincek - Varaždin
09:46
Sesvete (raskršće)
Vincek - Varaždin
09:46
Breznički Hum
Vincek - Varaždin
14:20
Čakovec-Buzovec
Vincek - Varaždin
14:20
Mala Subotica
Vincek - Varaždin
14:20
Prelog
Vincek - Varaždin
14:20
Štefanec
Vincek - Varaždin
14:20
Nedelišće
Vincek - Varaždin
14:20
Čakovec
Vincek - Varaždin
14:20
Donja Dubrava
Vincek - Varaždin
14:46
Sv. Ivan Zelina
Vincek - Varaždin
14:46
Novi Marof
Vincek - Varaždin
14:46
Zagreb
Vincek - Varaždin
14:46
Sesvete (raskršće)
Vincek - Varaždin
14:46
Turčin
Vincek - Varaždin
14:46
Presečno
Vincek - Varaždin
14:46
Komin
Vincek - Varaždin
14:46
Donja Zelina
Vincek - Varaždin
14:46
Dubrava (zagrebačka)
Vincek - Varaždin
14:46
Sesvete
Vincek - Varaždin
14:46
Breznički Hum
Vincek - Varaždin
15:30
Zagreb
AP - Varaždin
19:10
Zagreb
AP - Varaždin
19:10
Split
AP - Varaždin
19:10
Zadar
AP - Varaždin
19:10
Šibenik
AP - Varaždin
19:10
Pirovac
AP - Varaždin
19:10
Vodice
AP - Varaždin
19:10
Trogir
AP - Varaždin
19:10
Novi Marof
AP - Varaždin
19:10
Sukošan
AP - Varaždin
19:10
Biograd na moru
AP - Varaždin
19:39
Čakovec
Vincek - Varaždin
19:39
Nedelišće
Vincek - Varaždin
19:39
Pušćine
Vincek - Varaždin
20:15
Zagreb
AP - Varaždin
21:55
Zagreb
AP - Varaždin
21:55
Zadar
AP - Varaždin
21:55
Split
AP - Varaždin
21:55
Trogir
AP - Varaždin
21:55
Vodice
AP - Varaždin
21:55
Pirovac
AP - Varaždin
21:55
Šibenik
AP - Varaždin
21:55
Karlovac
AP - Varaždin
21:55
Obrovac (HR)
AP - Varaždin
21:55
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
21:55
Biograd na moru
AP - Varaždin
21:55
Sukošan
AP - Varaždin
21:55
Novi Marof
AP - Varaždin
22:50
Zagreb
Vincek - Varaždin
 
select country: