bus Tuzla Zagreb - Pepeks - Zagreb

 
route:
Tuzla - Zagreb
type:
bus   internal ID: 3544
days:
Mon-Tue-Wed-Thu-Fri-Sat-Sun-Hdy-
operate:
01.01. - 31.12.
 
STATION
 
ARR.
DEP.
Tuzla 
+1
 
12:30
Srebrenik 
+1
13:15 
13:15
Cerik 
+1
13:30 
13:30
Brka 
+1
13:50 
13:50
Brčko 
+1
14:00 
14:00
Orašje 
+1
14:20 
14:20
Orašje (BIH-HR) 
+1
14:25 
14:25
Županja (HR-BIH) 
+1
14:50 
14:50
Županja 
+1
15:00 
15:00
Slavonski Brod 
+1
15:45 
15:45
Zagreb 
+1
18:00