Bus stop Tucepi

  -> Affordable accommodation in Tucepi
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
09:59
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
09:59
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
09:59
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
17:48
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:48
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:48
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
17:48
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:48
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:48
Makarska
Autotrans - Rijeka
17:48
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:48
Split
Autotrans - Rijeka
17:48
Omiš
Autotrans - Rijeka
17:48
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
08:09 
13:20 
5h 11min 
 
 
Tučepi - Zadar
Select & Buy
 
09:59 
10:27 
0h 28min 
4,30 EUR
 
Tučepi - Donja Brela
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
09:59 
18:49 
8h 50min 
36,00 EUR
 
Tučepi - Crikvenica
Select & Buy
 
(271,24 HRK)
 
09:59 
11:23 
1h 24min 
9,80 EUR
 
Tučepi - Split
Select & Buy
 
(73,84 HRK)
 
09:59 
10:52 
0h 53min 
6,40 EUR
 
Tučepi - Omiš
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
09:59 
10:22 
0h 23min 
3,90 EUR
 
Tučepi - Baška Voda
Select & Buy
 
(29,38 HRK)
 
09:59 
10:07 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Tučepi - Makarska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
09:59 
16:02 
6h 3min 
25,50 EUR
 
Tučepi - Starigrad Paklenica
Select & Buy
 
(192,13 HRK)
 
09:59 
14:56 
4h 57min 
20,90 EUR
 
Tučepi - Zadar
Select & Buy
 
(157,47 HRK)
 
09:59 
13:30 
3h 31min 
15,40 EUR
 
Tučepi - Šibenik
Select & Buy
 
(116,03 HRK)
 
09:59 
12:53 
2h 54min 
13,00 EUR
 
Tučepi - Rogoznica
Select & Buy
 
(97,95 HRK)
 
09:59 
12:29 
2h 30min 
10,20 EUR
 
Tučepi - Trogir
Select & Buy
 
(76,85 HRK)
 
11:27 
14:30 
3h 3min 
 
 
Tučepi - Dubrovnik
Select & Buy
 
14:04 
19:15 
5h 11min 
 
 
Tučepi - Zadar
Select & Buy
 
15:36 
18:30 
2h 54min 
 
 
Tučepi - Dubrovnik
Select & Buy
 
17:27 
19:20 
1h 53min 
 
 
Tučepi - Split
Select & Buy
 
17:48 
18:21 
0h 33min 
5,50 EUR
 
Tučepi - Zaostrog
Select & Buy
 
(41,44 HRK)
 
17:48 
20:43 
2h 55min 
17,30 EUR
 
Tučepi - Dubrovnik
Select & Buy
 
(130,35 HRK)
 
17:48 
18:47 
0h 59min 
6,60 EUR
 
Tučepi - Ploče
Select & Buy
 
(49,73 HRK)
 
 
 
 
 
select country: