Bus stop Sveti Vid - Miholjice Croatia

  -> Affordable accommodation in Sveti Vid - Miholjice
    by Booking.com
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:24
Omišalj
Autotrans - Rijeka
06:24
Njivice
Autotrans - Rijeka
06:24
Kijac
Autotrans - Rijeka
06:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
06:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
06:40
Malinska
Autotrans - Rijeka
06:40
Krk
Autotrans - Rijeka
06:40
Krk
Autotrans - Rijeka
06:40
Punat
Autotrans - Rijeka
07:15
Punat
Autotrans - Rijeka
07:15
Krk
Autotrans - Rijeka
07:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:15
Baška
Autotrans - Rijeka
07:23
Nerezine
Autotrans - Rijeka
07:23
Cres
Autotrans - Rijeka
07:23
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:23
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:29
Kijac
Autotrans - Rijeka
07:29
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:29
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
09:55
Krk
Autotrans - Rijeka
09:55
Punat
Autotrans - Rijeka
09:55
Baška
Autotrans - Rijeka
09:55
Malinska
Autotrans - Rijeka
10:29
Kijac
Autotrans - Rijeka
10:29
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:29
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
10:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:56
Punat
Autotrans - Rijeka
11:56
Krk
Autotrans - Rijeka
11:56
Krk
Autotrans - Rijeka
11:56
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:40
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:40
Krk
Autotrans - Rijeka
12:59
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:59
Omišalj
Autotrans - Rijeka
12:59
Kijac
Autotrans - Rijeka
12:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:59
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:09
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:09
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:09
Omišalj
Autotrans - Rijeka
13:09
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:55
Krk
Autotrans - Rijeka
13:55
Punat
Autotrans - Rijeka
13:55
Baška
Autotrans - Rijeka
13:55
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:46
Kijac
Autotrans - Rijeka
14:46
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:46
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:46
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:46
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:23
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:23
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:23
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:23
Kijac
Autotrans - Rijeka
15:23
Njivice
Autotrans - Rijeka
15:38
Krk
Autotrans - Rijeka
15:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:38
Kijac
Autotrans - Rijeka
15:38
Baška
Autotrans - Rijeka
15:38
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:38
Njivice
Autotrans - Rijeka
15:38
Punat
Autotrans - Rijeka
15:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:38
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:40
Punat
Autotrans - Rijeka
15:40
Krk
Autotrans - Rijeka
15:40
Baška
Autotrans - Rijeka
15:40
Malinska
Autotrans - Rijeka
17:14
Njivice
Autotrans - Rijeka
17:14
Kijac
Autotrans - Rijeka
17:14
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:14
Omišalj
Autotrans - Rijeka
17:14
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:55
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:55
Omišalj
Autotrans - Rijeka
17:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:15
Punat
Autotrans - Rijeka
18:15
Baška
Autotrans - Rijeka
18:15
Krk
Autotrans - Rijeka
18:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
18:29
Njivice
Autotrans - Rijeka
18:29
Kijac
Autotrans - Rijeka
18:29
Omišalj
Autotrans - Rijeka
18:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
18:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:05
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:05
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:05
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:05
Kijac
Autotrans - Rijeka
19:05
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:43
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:43
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:43
Cres
Autotrans - Rijeka
19:43
Nerezine
Autotrans - Rijeka
20:29
Kijac
Autotrans - Rijeka
20:29
Njivice
Autotrans - Rijeka
20:29
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:29
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:29
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:55
Punat
Autotrans - Rijeka
20:55
Krk
Autotrans - Rijeka
20:55
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:55
Baška
Autotrans - Rijeka
21:51
Kijac
Autotrans - Rijeka
21:51
Njivice
Autotrans - Rijeka
21:51
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:51
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:51
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:51
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:51
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:23 
06:54 
0h 31min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:23 
06:54 
0h 31min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:23 
06:26 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
06:23 
06:26 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
06:23 
07:38 
1h 15min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
06:23 
06:52 
0h 29min 
4,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Krk
Select & Buy
 
(34,66 HRK)
 
06:23 
07:13 
0h 50min 
5,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Punat
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
06:23 
07:38 
1h 15min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
06:24 
07:13 
0h 49min 
5,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Punat
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
06:24 
06:52 
0h 28min 
4,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Krk
Select & Buy
 
(34,66 HRK)
 
06:24 
06:27 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
06:38 
06:54 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:38 
06:54 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:38 
07:38 
1h 0min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
06:38 
07:38 
1h 0min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
06:40 
07:30 
0h 50min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
06:40 
06:54 
0h 14min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
07:15 
07:29 
0h 14min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
07:15 
08:09 
0h 54min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
07:15 
11:10 
3h 55min 
24,20 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Zagreb
Select & Buy
 
(182,33 HRK)
 
07:23 
11:10 
3h 47min 
23,90 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Zagreb
Select & Buy
 
(180,07 HRK)
 
07:23 
08:16 
0h 53min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
07:23 
07:37 
0h 14min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
07:29 
07:32 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
07:29 
07:53 
0h 24min 
4,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Krk
Select & Buy
 
(34,66 HRK)
 
09:55 
10:46 
0h 51min 
7,00 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Rijeka
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
09:55 
13:30 
3h 35min 
24,20 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Zagreb
Select & Buy
 
(182,33 HRK)
 
09:55 
10:09 
0h 14min 
4,30 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Omišalj
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
10:29 
10:32 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
10:29 
11:45 
1h 16min 
6,60 EUR
 
Sveti Vid - Miholjice - Baška
Select & Buy
 
(49,73 HRK)
 
 
 
 
select country: