Bus stop Sv. Ilija Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
07:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:23
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:12
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:23
Šibenik
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:08 
07:29 
1h 21min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
07:18 
08:29 
1h 11min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
08:13 
09:34 
1h 21min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
09:08 
10:29 
1h 21min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
10:10 
16:40 
6h 30min 
30,50 EUR
 
Sv. Ilija - Split
Select & Buy
 
10:10 
13:38 
3h 28min 
17,30 EUR
 
Sv. Ilija - Zadar
Select & Buy
 
10:10 
16:31 
6h 21min 
29,80 EUR
 
Sv. Ilija - Solin
Select & Buy
 
10:10 
18:28 
8h 18min 
33,80 EUR
 
Sv. Ilija - Makarska
Select & Buy
 
10:10 
13:24 
3h 14min 
16,40 EUR
 
Sv. Ilija - Murvica (gornja)
Select & Buy
 
13:23 
14:44 
1h 21min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
13:42 
17:06 
3h 24min 
16,40 EUR
 
Sv. Ilija - Murvica (gornja)
Select & Buy
 
13:42 
20:26 
6h 44min 
29,80 EUR
 
Sv. Ilija - Solin
Select & Buy
 
13:42 
20:36 
6h 54min 
30,50 EUR
 
Sv. Ilija - Split
Select & Buy
 
13:42 
17:20 
3h 38min 
17,30 EUR
 
Sv. Ilija - Zadar
Select & Buy
 
13:42 
18:03 
4h 21min 
19,50 EUR
 
Sv. Ilija - Biograd na moru
Select & Buy
 
14:23 
15:50 
1h 27min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
16:23 
17:34 
1h 11min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
19:23 
20:30 
1h 7min 
9,70 EUR
 
Sv. Ilija - Rijeka
Select & Buy
 
 
 
 
 
select country: