Bus stop Sv. Anton Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
05:27
Krk
Autotrans - Rijeka
05:32
Krk
Autotrans - Rijeka
05:36
Njivice
Autotrans - Rijeka
06:07
Krk
Autotrans - Rijeka
06:07
Baška
Autotrans - Rijeka
06:37
Rijeka
Autotrans - Rijeka
06:37
Njivice
Autotrans - Rijeka
08:46
Krk
Autotrans - Rijeka
08:46
Baška
Autotrans - Rijeka
09:37
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:37
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:37
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:45
Krk
Autotrans - Rijeka
10:47
Krk
Autotrans - Rijeka
11:32
Krk
Autotrans - Rijeka
12:07
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:07
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:07
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:47
Baška
Autotrans - Rijeka
12:47
Krk
Autotrans - Rijeka
13:55
Njivice
Autotrans - Rijeka
13:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:32
Baška
Autotrans - Rijeka
14:32
Krk
Autotrans - Rijeka
14:34
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:34
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:22
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:22
Njivice
Autotrans - Rijeka
17:07
Krk
Autotrans - Rijeka
17:07
Baška
Autotrans - Rijeka
17:37
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:37
Njivice
Autotrans - Rijeka
18:14
Njivice
Autotrans - Rijeka
18:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:14
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:37
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:37
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:37
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:47
Krk
Autotrans - Rijeka
19:47
Baška
Autotrans - Rijeka
21:02
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:02
Njivice
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:27 
05:54 
0h 27min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
05:27 
05:46 
0h 19min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
05:27 
05:30 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Sv. Anton - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
05:27 
05:52 
0h 25min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Krk
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
05:27 
06:30 
1h 3min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
05:32 
06:30 
0h 58min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
05:32 
05:37 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Sv. Anton - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
05:32 
05:46 
0h 14min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
05:32 
05:54 
0h 22min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
05:36 
05:52 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Sv. Anton - Krk
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:07 
10:10 
4h 3min 
24,40 EUR
 
Sv. Anton - Zagreb
Select & Buy
 
(183,84 HRK)
 
06:07 
06:12 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Sv. Anton - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
06:07 
06:29 
0h 22min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
06:07 
06:21 
0h 14min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
06:07 
07:09 
1h 2min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
06:37 
06:53 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Sv. Anton - Krk
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
08:46 
12:30 
3h 44min 
24,40 EUR
 
Sv. Anton - Zagreb
Select & Buy
 
(183,84 HRK)
 
08:46 
08:52 
0h 6min 
2,70 EUR
 
Sv. Anton - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
08:46 
09:01 
0h 15min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
08:46 
09:09 
0h 23min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
08:46 
09:46 
1h 0min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
09:37 
10:45 
1h 8min 
6,00 EUR
 
Sv. Anton - Baška
Select & Buy
 
(45,21 HRK)
 
09:37 
09:53 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Sv. Anton - Krk
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
10:45 
10:50 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Sv. Anton - Malinska
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
10:45 
11:10 
0h 25min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
10:45 
11:02 
0h 17min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
10:45 
11:49 
1h 4min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
10:47 
11:49 
1h 2min 
7,40 EUR
 
Sv. Anton - Rijeka
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
10:47 
11:02 
0h 15min 
4,00 EUR
 
Sv. Anton - Njivice
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
10:47 
11:10 
0h 23min 
4,80 EUR
 
Sv. Anton - Omišalj
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
 
 
 
select country: