Bus stop Stupin Čeline Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
09:53
Split
Autotrans - Rijeka
09:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:51
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:51
Split
Autotrans - Rijeka
15:50
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:56
Split
Autotrans - Rijeka
15:56
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:23
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:23
Split
Autotrans - Rijeka
19:41
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:41
Primošten
Autotrans - Rijeka
22:25
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
09:53 
12:26 
2h 33min 
88,00 HRK
 
Stupin Čeline - Zadar
Select & Buy
 
(11,68 EUR)
 
09:53 
10:32 
0h 39min 
47,00 HRK
 
Stupin Čeline - Šibenik
Select & Buy
 
(6,24 EUR)
 
09:53 
10:03 
0h 10min 
3,00 EUR
 
Stupin Čeline - Primošten
Select & Buy
 
(22,6 HRK)
 
13:51 
14:30 
0h 39min 
47,00 HRK
 
Stupin Čeline - Šibenik
Select & Buy
 
(6,24 EUR)
 
13:51 
15:56 
2h 5min 
88,00 HRK
 
Stupin Čeline - Zadar
Select & Buy
 
(11,68 EUR)
 
15:50 
16:40 
0h 50min 
6,30 EUR
 
Stupin Čeline - Split
Select & Buy
 
(47,47 HRK)
 
15:50 
16:11 
0h 21min 
33,00 HRK
 
Stupin Čeline - Trogir
Select & Buy
 
(4,38 EUR)
 
15:56 
16:08 
0h 12min 
3,00 EUR
 
Stupin Čeline - Primošten
Select & Buy
 
(22,6 HRK)
 
15:56 
18:11 
2h 15min 
88,00 HRK
 
Stupin Čeline - Zadar
Select & Buy
 
(11,68 EUR)
 
15:56 
16:41 
0h 45min 
47,00 HRK
 
Stupin Čeline - Šibenik
Select & Buy
 
(6,24 EUR)
 
18:23 
19:08 
0h 45min 
47,00 HRK
 
Stupin Čeline - Šibenik
Select & Buy
 
(6,24 EUR)
 
18:23 
20:22 
1h 59min 
88,00 HRK
 
Stupin Čeline - Zadar
Select & Buy
 
(11,68 EUR)
 
19:41 
20:03 
0h 22min 
33,00 HRK
 
Stupin Čeline - Trogir
Select & Buy
 
(4,38 EUR)
 
19:41 
20:36 
0h 55min 
6,30 EUR
 
Stupin Čeline - Split
Select & Buy
 
(47,47 HRK)
 
22:25 
23:14 
0h 49min 
6,30 EUR
 
Stupin Čeline - Split
Select & Buy
 
(47,47 HRK)
 
22:25 
22:45 
0h 20min 
33,00 HRK
 
Stupin Čeline - Trogir
Select & Buy
 
(4,38 EUR)
 
 
 
 
 
select country: