Bus Split Dortmund

 
route:

Split (HR) - Dortmund (D)

type:

Bus

days:
Mon-Tue-Wed-Thu-Fri-Sat-Sun-
 
  -> Do you need accommodation in Dortmundu? Check   booking.com
 
STATION
 
ARR.
DEP.
Split 
 
 
10:00
Trogir 
 
10:30 
10:30
Primošten 
 
11:00 
11:00
Šibenik 
 
11:35 
11:35
Stankovci 
 
12:10 
12:10
Benkovac 
 
12:25 
12:25
Smilčić 
 
12:50 
12:50
Zadar 
 
13:05 
13:05
Karlobag 
 
14:55 
14:55
Senj 
 
16:00 
16:00
Rijeka 
 
17:30 
17:30
Bonn 
+1
10:20 
10:20
Cologne (Koln) 
+1
11:00 
11:00
Dusseldorf 
+1
12:10 
12:10
Duisburg 
+1
13:00 
13:00
Essen 
+1
13:25 
13:25
Bochum 
+1
13:50 
13:50
Dortmund 
+1
14:20 
 
 
 
Continue with timetable search