Bus stop Solin Croatia

  -> Affordable accommodation in Solin
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
00:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
06:32
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
07:25
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
07:44
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
09:10
Split
Autotrans - Rijeka
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:53
Seget
Autotrans - Rijeka
09:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
09:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
09:53
Primošten
Autotrans - Rijeka
09:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
09:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
09:53
Sukošan
Autotrans - Rijeka
09:53
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
09:53
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
09:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
09:53
Drage
Autotrans - Rijeka
09:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:31
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
11:00
Split
Promet - Sinj
11:12
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
11:42
Split
Autotrans - Rijeka
12:21
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:10
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
13:10
Split
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Knin
Promet - Sinj
13:30
Split
Promet - Sinj
14:10
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:10
Split
Autotrans - Rijeka
15:30
Split
Promet - Sinj
15:59
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
16:31
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:31
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:31
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:31
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:31
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:31
Karaula (HR)
Autotrans - Rijeka
16:31
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:31
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:31
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:31
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
16:31
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
16:31
Drage
Autotrans - Rijeka
16:31
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:31
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:31
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:31
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:31
Senj
Autotrans - Rijeka
16:31
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:31
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Knin
Promet - Sinj
17:37
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
17:40
Split
Autotrans - Rijeka
17:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:53
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:53
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:53
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:53
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:53
Drage
Autotrans - Rijeka
17:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:53
Seget
Autotrans - Rijeka
18:07
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
19:12
Split
Autotrans - Rijeka
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:26
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
20:26
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:26
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:26
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:26
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:26
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
20:26
Karaula (HR)
Autotrans - Rijeka
20:26
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:26
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:26
Vodice
Autotrans - Rijeka
20:26
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:26
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:26
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:26
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:26
Drage
Autotrans - Rijeka
20:26
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:26
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:26
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:26
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:26
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:26
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:26
Senj
Autotrans - Rijeka
20:26
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:30
Imotski
Čagalj tours - Omiš
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
22:04
Kaštel Kambelovac
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
22:45
Split
Delminium travel - Solin
23:05
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
23:05
Senj
Autotrans - Rijeka
23:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
23:05
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
23:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
23:05
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:05
Drage
Autotrans - Rijeka
23:05
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
23:05
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
23:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
23:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
23:05
Karaula (HR)
Autotrans - Rijeka
23:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
23:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
23:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
23:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:25 
09:15 
3h 50min 
 
 
Solin - Dubrovnik
Select & Buy
 
06:21 
06:32 
0h 11min 
 
 
Solin - Split
Select & Buy
 
07:12 
07:55 
0h 43min 
 
 
Solin - Sinj
Select & Buy
 
07:14 
07:25 
0h 11min 
 
 
Solin - Split
Select & Buy
 
07:32 
07:44 
0h 12min 
 
 
Solin - Split
Select & Buy
 
08:45 
11:00 
2h 15min 
 
 
Solin - Knin
 
 
09:10 
12:26 
3h 16min 
14,60 EUR
 
Solin - Zadar
Select & Buy
 
(110 HRK)
 
09:10 
10:24 
1h 14min 
63,00 HRK
 
Solin - Brodarica
Select & Buy
 
(8,36 EUR)
 
09:10 
11:29 
2h 19min 
11,40 EUR
 
Solin - Pirovac
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
09:10 
10:32 
1h 22min 
8,90 EUR
 
Solin - Šibenik
Select & Buy
 
(67,06 HRK)
 
09:10 
10:03 
0h 53min 
7,00 EUR
 
Solin - Primošten
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
09:10 
09:55 
0h 45min 
6,70 EUR
 
Solin - Rogoznica
Select & Buy
 
(50,48 HRK)
 
09:10 
17:34 
8h 24min 
255,00 HRK
 
Solin - Rijeka
Select & Buy
 
(33,84 EUR)
 
09:10 
09:44 
0h 34min 
5,60 EUR
 
Solin - Marina
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
09:10 
18:38 
9h 28min 
361,00 HRK
 
Solin - Kraljevica (raskršće)
Select & Buy
 
(47,91 EUR)
 
09:10 
17:09 
7h 59min 
240,00 HRK
 
Solin - Kraljevica (raskršće)
Select & Buy
 
(31,85 EUR)
 
09:10 
16:40 
7h 30min 
233,00 HRK
 
Solin - Novi Vinodolski
Select & Buy
 
(30,92 EUR)
 
09:10 
16:05 
6h 55min 
29,30 EUR
 
Solin - Senj
Select & Buy
 
(220,76 HRK)
 
09:10 
12:12 
3h 2min 
14,10 EUR
 
Solin - Sukošan
Select & Buy
 
(106,24 HRK)
 
09:10 
11:53 
2h 43min 
12,90 EUR
 
Solin - Biograd na moru
Select & Buy
 
(97,2 HRK)
 
09:10 
11:25 
2h 15min 
10,70 EUR
 
Solin - Tisno (raskršće)
Select & Buy
 
(80,62 HRK)
 
09:10 
09:30 
0h 20min 
4,40 EUR
 
Solin - Trogir
Select & Buy
 
(33,15 HRK)
 
09:22 
14:30 
5h 8min 
 
 
Solin - Dubrovnik
Select & Buy
 
09:53 
10:05 
0h 12min 
2,40 EUR
 
Solin - Split
Select & Buy
 
(18,08 HRK)
 
10:10 
13:20 
3h 10min 
 
 
Solin - Zadar
Select & Buy
 
10:20 
10:31 
0h 11min 
 
 
Solin - Split
Select & Buy
 
11:00 
11:12 
0h 12min 
 
 
Solin - Split
Select & Buy
 
11:12 
13:30 
2h 18min 
 
 
Solin - Knin
 
 
11:42 
12:01 
0h 19min 
3,40 EUR
 
Solin - Trogir
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
11:42 
13:31 
1h 49min 
9,10 EUR
 
Solin - Tisno (raskršće)
Select & Buy
 
(68,56 HRK)
 
 
 
 
select country: