Bus stop Selca (Brač) Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
05:50
Sumartin
Autotrans - Rijeka
05:50
Povlja
Autotrans - Rijeka
11:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
12:40
Povlja
Autotrans - Rijeka
12:40
Sumartin
Autotrans - Rijeka
13:40
Supetar
Autotrans - Rijeka
15:30
Supetar
Autotrans - Rijeka
16:25
Sumartin
Autotrans - Rijeka
16:25
Povlja
Autotrans - Rijeka
16:40
Supetar
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:50 
07:05 
1h 15min 
6,30 EUR
 
Selca (Brač) - Supetar
Select & Buy
 
11:20 
11:25 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Selca (Brač) - Sumartin
Select & Buy
 
11:20 
11:40 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Selca (Brač) - Povlja
Select & Buy
 
12:40 
14:15 
1h 35min 
6,30 EUR
 
Selca (Brač) - Supetar
Select & Buy
 
13:40 
14:00 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Selca (Brač) - Povlja
Select & Buy
 
13:40 
13:45 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Selca (Brač) - Sumartin
Select & Buy
 
14:35 
14:40 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Selca (Brač) - Sumartin
Select & Buy
 
14:35 
14:55 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Selca (Brač) - Povlja
Select & Buy
 
15:30 
15:50 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Selca (Brač) - Povlja
Select & Buy
 
15:30 
15:35 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Selca (Brač) - Sumartin
Select & Buy
 
16:25 
17:40 
1h 15min 
6,30 EUR
 
Selca (Brač) - Supetar
Select & Buy
 
16:40 
16:45 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Selca (Brač) - Sumartin
Select & Buy
 
16:40 
17:00 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Selca (Brač) - Povlja
Select & Buy
 
 
 
 
 
select country: