Bus stop Podorljak Croatia

 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
09:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
09:14
Šibenik
Autotrans - Rijeka
09:14
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
09:50
Trogir
Autotrans - Rijeka
09:50
Split
Autotrans - Rijeka
12:21
Split
Autotrans - Rijeka
12:21
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:49
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:49
Gradac
Autotrans - Rijeka
13:49
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:52
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:52
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:52
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:52
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:52
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:52
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
15:52
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:52
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:14
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:14
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:20
Split
Autotrans - Rijeka
18:20
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:43
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:43
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:43
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:43
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
19:43
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:43
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:43
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:43
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:51
Split
Autotrans - Rijeka
19:51
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
22:27
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
22:27
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
22:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:27
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
22:27
Zadar
Autotrans - Rijeka
22:27
Šibenik
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
08:43 
14:30 
5h 47min 
 
 
Podorljak - Dubrovnik
Select & Buy
 
09:14 
10:05 
0h 51min 
5,00 EUR
 
Podorljak - Split
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
09:14 
09:34 
0h 20min 
2,80 EUR
 
Podorljak - Trogir
Select & Buy
 
(21,1 HRK)
 
09:50 
10:32 
0h 42min 
6,40 EUR
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
09:50 
12:26 
2h 36min 
12,20 EUR
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
(91,92 HRK)
 
09:50 
17:34 
7h 44min 
30,90 EUR
 
Podorljak - Rijeka
Select & Buy
 
(232,82 HRK)
 
09:50 
10:03 
0h 13min 
3,40 EUR
 
Podorljak - Primošten
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
10:50 
13:20 
2h 30min 
 
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
12:21 
12:33 
0h 12min 
2,60 EUR
 
Podorljak - Primošten
Select & Buy
 
(19,59 HRK)
 
12:21 
14:35 
2h 14min 
11,10 EUR
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
(83,63 HRK)
 
12:21 
13:05 
0h 44min 
5,00 EUR
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
12:43 
18:30 
5h 47min 
 
 
Podorljak - Dubrovnik
Select & Buy
 
13:49 
14:30 
0h 41min 
6,40 EUR
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
13:49 
20:30 
6h 41min 
30,90 EUR
 
Podorljak - Rijeka
Select & Buy
 
(232,82 HRK)
 
13:49 
15:56 
2h 7min 
12,20 EUR
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
(91,92 HRK)
 
15:52 
16:40 
0h 48min 
5,60 EUR
 
Podorljak - Split
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
15:52 
16:11 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Podorljak - Trogir
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
16:51 
19:15 
2h 24min 
 
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
17:14 
17:34 
0h 20min 
2,80 EUR
 
Podorljak - Trogir
Select & Buy
 
(21,1 HRK)
 
17:14 
18:05 
0h 51min 
5,00 EUR
 
Podorljak - Split
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
18:20 
20:22 
2h 2min 
12,20 EUR
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
(91,92 HRK)
 
18:20 
19:08 
0h 48min 
6,40 EUR
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
19:43 
20:03 
0h 20min 
4,20 EUR
 
Podorljak - Trogir
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
19:43 
20:36 
0h 53min 
5,60 EUR
 
Podorljak - Split
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
19:51 
22:05 
2h 14min 
11,10 EUR
 
Podorljak - Zadar
Select & Buy
 
(83,63 HRK)
 
19:51 
20:35 
0h 44min 
5,00 EUR
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
19:51 
20:03 
0h 12min 
2,60 EUR
 
Podorljak - Primošten
Select & Buy
 
(19,59 HRK)
 
20:51 
21:35 
0h 44min 
 
 
Podorljak - Šibenik
Select & Buy
 
22:27 
22:45 
0h 18min 
4,20 EUR
 
Podorljak - Trogir
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
22:27 
23:14 
0h 47min 
5,60 EUR
 
Podorljak - Split
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
 
 
 
 
select country: