Bus stop Oroslavje Croatia

 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:35
Marija Bistrica
Presečki grupa - Krapina
06:45
Marija Bistrica
Presečki grupa - Krapina
07:21
Zagreb
Presečki grupa - Krapina
16:05
Marija Bistrica
Presečki grupa - Krapina
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:45 
06:35 
0h 50min 
 
 
Oroslavje - Črnomerec
 
 
05:45 
06:45 
1h 0min 
 
 
Oroslavje - Zagreb
 
 
06:45 
07:21 
0h 36min 
 
 
Oroslavje - Šimunci
 
 
15:05 
16:05 
1h 0min 
 
 
Oroslavje - Zagreb
 
 
 
 
 
 
select country: