Bus station Opatija

tel 1: +385 51 271 617
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
07:00
Rijeka
FlixBus
07:10
Vozilići
Autotrans - Rijeka
07:10
Brseč
Autotrans - Rijeka
07:10
Medveja
Autotrans - Rijeka
07:10
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
07:10
Lovran
Autotrans - Rijeka
07:10
Marčana
Autotrans - Rijeka
07:10
Prodol
Autotrans - Rijeka
07:10
Barban
Autotrans - Rijeka
07:10
Raša
Autotrans - Rijeka
07:10
Plomin
Autotrans - Rijeka
07:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:10
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
07:10
Pula
Autotrans - Rijeka
07:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:10
Labin
Autotrans - Rijeka
09:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:20
Delnice
Autotrans - Rijeka
09:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:55
Pula
Brioni - Pula
10:15
Pula
Brioni - Pula
10:27
Brseč
Autotrans - Rijeka
10:27
Vozilići
Autotrans - Rijeka
10:27
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:27
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
10:27
Medveja
Autotrans - Rijeka
10:27
Ičići
Autotrans - Rijeka
10:27
Labin
Autotrans - Rijeka
10:27
Loborika
Autotrans - Rijeka
10:27
Pula
Autotrans - Rijeka
10:27
Plomin
Autotrans - Rijeka
10:27
Raša
Autotrans - Rijeka
10:27
Barban
Autotrans - Rijeka
10:27
Prodol
Autotrans - Rijeka
10:27
Marčana
Autotrans - Rijeka
10:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:35
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:35
Karlovac
Autotrans - Rijeka
12:10
Trieste
Brioni - Pula
12:50
Rijeka
Brioni - Pula
12:55
Pula
Brioni - Pula
14:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
14:50
Rijeka
Brioni - Pula
14:50
Zagreb
Brioni - Pula
15:25
Pula
Brioni - Pula
16:20
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:20
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:20
Ičići
Autotrans - Rijeka
16:20
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:20
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:20
Prodol
Autotrans - Rijeka
16:20
Barban
Autotrans - Rijeka
16:20
Raša
Autotrans - Rijeka
16:20
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:20
Pula
Autotrans - Rijeka
16:20
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:20
Labin
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
17:20
Vozilići
Autotrans - Rijeka
17:20
Labin
Autotrans - Rijeka
17:20
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:20
Pula
Autotrans - Rijeka
17:20
Plomin
Autotrans - Rijeka
17:20
Raša
Autotrans - Rijeka
17:20
Barban
Autotrans - Rijeka
17:20
Prodol
Autotrans - Rijeka
17:20
Marčana
Autotrans - Rijeka
17:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:20
Medveja
Autotrans - Rijeka
17:20
Ičići
Autotrans - Rijeka
17:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
18:20
Zagreb
Brioni - Pula
18:20
Rijeka
Brioni - Pula
18:45
Pula
Brioni - Pula
19:45
Trieste
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:00
Rijeka
FlixBus
23:56
Rijeka
FlixBus
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
07:15 
10:15 
3h 0min 
18,80 EUR
 
Opatija - Zagreb
Select & Buy
 
(141,65 HRK)
 
07:15 
07:30 
0h 15min 
3,90 EUR
 
Opatija - Rijeka
Select & Buy
 
(29,38 HRK)
 
07:15 
09:20 
2h 5min 
17,40 EUR
 
Opatija - Karlovac
Select & Buy
 
(131,1 HRK)
 
07:15 
15:05 
7h 50min 
230,00 HRK
 
Opatija - Šibenik
Select & Buy
 
(30,53 EUR)
 
07:15 
18:28 
11h 13min 
304,00 HRK
 
Opatija - Makarska
Select & Buy
 
(40,35 EUR)
 
07:15 
19:47 
12h 32min 
332,00 HRK
 
Opatija - Ploče
Select & Buy
 
(44,06 EUR)
 
07:15 
21:43 
14h 28min 
393,00 HRK
 
Opatija - Dubrovnik
Select & Buy
 
(52,16 EUR)
 
07:15 
09:31 
2h 16min 
50,00 HRK
 
Opatija - Jadranovo (raskršće)
Select & Buy
 
(6,64 EUR)
 
07:15 
09:41 
2h 26min 
8,20 EUR
 
Opatija - Crikvenica
Select & Buy
 
(61,78 HRK)
 
07:15 
13:38 
6h 23min 
24,00 EUR
 
Opatija - Zadar
Select & Buy
 
(180,83 HRK)
 
07:15 
16:40 
9h 25min 
36,00 EUR
 
Opatija - Split
Select & Buy
 
(271,24 HRK)
 
07:15 
12:31 
5h 16min 
153,00 HRK
 
Opatija - Starigrad Paklenica
Select & Buy
 
(20,31 EUR)
 
07:15 
16:11 
8h 56min 
261,00 HRK
 
Opatija - Trogir
Select & Buy
 
(34,64 EUR)
 
07:15 
19:21 
12h 6min 
319,00 HRK
 
Opatija - Zaostrog
Select & Buy
 
(42,34 EUR)
 
07:15 
19:16 
12h 1min 
319,00 HRK
 
Opatija - Drvenik (Gradac)
Select & Buy
 
(42,34 EUR)
 
07:15 
09:54 
2h 39min 
69,00 HRK
 
Opatija - Novi Vinodolski
Select & Buy
 
(9,16 EUR)
 
07:15 
09:50 
2h 35min 
8,50 EUR
 
Opatija - Selce (raskršće)
Select & Buy
 
(64,04 HRK)
 
07:15 
14:42 
7h 27min 
28,90 EUR
 
Opatija - Tisno (raskršće)
Select & Buy
 
(217,75 HRK)
 
07:15 
10:18 
3h 3min 
11,40 EUR
 
Opatija - Senj
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
09:20 
11:05 
1h 45min 
11,40 EUR
 
Opatija - Loborika
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
09:20 
11:15 
1h 55min 
13,30 EUR
 
Opatija - Pula
Select & Buy
 
(100,21 HRK)
 
09:20 
11:00 
1h 40min 
10,90 EUR
 
Opatija - Marčana
Select & Buy
 
(82,13 HRK)
 
09:20 
09:30 
0h 10min 
3,20 EUR
 
Opatija - Lovran
Select & Buy
 
(24,11 HRK)
 
09:20 
10:52 
1h 32min 
77,00 HRK
 
Opatija - Prodol
Select & Buy
 
(10,22 EUR)
 
09:20 
09:26 
0h 6min 
18,00 HRK
 
Opatija - Ičići
Select & Buy
 
(2,39 EUR)
 
09:20 
09:34 
0h 14min 
3,60 EUR
 
Opatija - Medveja
Select & Buy
 
(27,12 HRK)
 
09:20 
09:39 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Opatija - Mošćenička Draga
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
09:20 
09:50 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Opatija - Brseč
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
09:20 
10:01 
0h 41min 
5,90 EUR
 
Opatija - Plomin
Select & Buy
 
(44,45 HRK)
 
09:20 
10:10 
0h 50min 
6,20 EUR
 
Opatija - Vozilići
Select & Buy
 
(46,71 HRK)
 
 
select country: