Bus stop Musalež (raskrižje) Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:36
Poreč
Autotrans - Rijeka
07:46
Poreč
Autotrans - Rijeka
07:46
Poreč
Autotrans - Rijeka
08:21
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:06
Poreč
Autotrans - Rijeka
13:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:56
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:07
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:21
Poreč
Autotrans - Rijeka
20:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
07:46 
09:14 
1h 28min 
13,20 EUR
 
Musalež (raskrižje) - Rijeka
Select & Buy
 
(99,46 HRK)
 
08:21 
09:51 
1h 30min 
13,20 EUR
 
Musalež (raskrižje) - Rijeka
Select & Buy
 
(99,46 HRK)
 
17:21 
18:50 
1h 29min 
13,20 EUR
 
Musalež (raskrižje) - Rijeka
Select & Buy
 
(99,46 HRK)
 
 
 
 
 
select country: