Metkovic Bus station

tel 1: 060 365 365 (naplatno/extra charge)
 
 
Direct departures to Zagreb,  Split,  Dubrovnik,  Makarska,  Gradac,  Zivogosce,  Zaostrog,  Tucepi,  Brist,  Podaca,  Ploce,  Benkovac,  Baska Voda,  Drvenik,  Slano,  Omis,  Dugi Rat,  Doli and Opuzen.
 
Internationl direct departures to Medjugorje.
 
Departures with transfer to Bar,  Djakovo,  Imotski,  Mostar West,  Split Airport,  Zadar and Zenica.
 
by Booking.com
 
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
05:10 
13:45 
8h 35min 
42,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Select & Buy
 
05:10 
08:00 
2h 50min 
18,20 EUR
 
Metković - Split
Select & Buy
 
05:10 
06:50 
1h 40min 
14,00 EUR
 
Metković - Makarska
Select & Buy
 
05:10 
05:55 
0h 45min 
7,90 EUR
 
Metković - Gradac
Select & Buy
 
05:10 
05:50 
0h 40min 
5,60 EUR
 
Metković - Ploče
Select & Buy
 
05:10 
06:15 
1h 5min 
11,00 EUR
 
Metković - Živogošće
Select & Buy
 
05:10 
06:04 
0h 54min 
8,80 EUR
 
Metković - Zaostrog
Select & Buy
 
05:10 
06:24 
1h 14min 
12,00 EUR
 
Metković - Tučepi
Select & Buy
 
05:10 
05:59 
0h 49min 
8,20 EUR
 
Metković - Brist
Select & Buy
 
05:10 
06:02 
0h 52min 
8,40 EUR
 
Metković - Podaca
Select & Buy
 
06:15 
08:00 
1h 45min 
7,00 EUR
 
Metković - Dubrovnik
Select & Buy
 
10:30 
17:30 
7h 0min 
31,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Select & Buy
 
10:30 
14:00 
3h 30min 
12,00 EUR
 
Metković - Benkovac
Select & Buy
 
11:40 
12:27 
0h 47min 
7,10 EUR
 
Metković - Podaca
Select & Buy
 
11:40 
12:26 
0h 46min 
7,00 EUR
 
Metković - Brist
Select & Buy
 
11:40 
12:58 
1h 18min 
10,10 EUR
 
Metković - Tučepi
Select & Buy
 
11:40 
13:22 
1h 42min 
11,80 EUR
 
Metković - Makarska
Select & Buy
 
11:40 
14:20 
2h 40min 
18,20 EUR
 
Metković - Split
Select & Buy
 
11:40 
12:24 
0h 44min 
6,70 EUR
 
Metković - Gradac
Select & Buy
 
11:40 
12:31 
0h 51min 
7,40 EUR
 
Metković - Zaostrog
Select & Buy
 
11:40 
12:44 
1h 4min 
9,20 EUR
 
Metković - Živogošće
Select & Buy
 
19:00 
20:30 
1h 30min 
7,00 EUR
 
Metković - Dubrovnik
Select & Buy
 
23:40 
02:00 +1
2h 20min 
11,00 EUR
 
Metković - Split
Select & Buy
 
23:40 
07:00 +1
7h 20min 
31,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Select & Buy
 
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
06:15
Split
Samoborček - Samobor
08:00
Međugorje
Globtour - Međugorje
10:30
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
12:10
Živogošće
Promet Makarska - Makarska
12:10
Zaostrog
Promet Makarska - Makarska
12:10
Split
Promet Makarska - Makarska
12:10
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:10
Ploče
Promet Makarska - Makarska
12:10
Podaca
Promet Makarska - Makarska
12:10
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
14:45
Mostar
Centrotrans - Sarajevo
14:45
Čapljina
Centrotrans - Sarajevo
14:45
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:57
Zaostrog
Promet Makarska - Makarska
18:57
Živogošće
Promet Makarska - Makarska
18:57
Ploče
Promet Makarska - Makarska
18:57
Opuzen
Promet Makarska - Makarska
18:57
Makarska
Promet Makarska - Makarska
18:57
Gradac
Promet Makarska - Makarska
18:57
Split
Promet Makarska - Makarska
18:57
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
18:57
Brist
Promet Makarska - Makarska
18:57
Podaca
Promet Makarska - Makarska
19:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
19:00
Benkovac
Samoborček - Samobor
23:40
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
 
Select country:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja