Bus stop Medveja Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:56
Pula
Autotrans - Rijeka
06:56
Loborika
Autotrans - Rijeka
09:34
Ičići
Autotrans - Rijeka
09:34
Opatija
Autotrans - Rijeka
09:34
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:34
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:13
Pula
Autotrans - Rijeka
10:13
Loborika
Autotrans - Rijeka
10:49
Ičići
Autotrans - Rijeka
10:49
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:49
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:19
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:19
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:19
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:19
Ičići
Autotrans - Rijeka
16:06
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:06
Pula
Autotrans - Rijeka
16:34
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:34
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:34
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:06
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:06
Pula
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
23:20
Ičići
Autotrans - Rijeka
23:20
Opatija
Autotrans - Rijeka
23:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
23:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:56 
10:15 
3h 19min 
20,10 EUR
 
Medveja - Zagreb
Select & Buy
 
(151,44 HRK)
 
06:56 
09:20 
2h 24min 
142,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Select & Buy
 
(18,85 EUR)
 
06:56 
07:10 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Select & Buy
 
(3,58 EUR)
 
06:56 
07:00 
0h 4min 
2,40 EUR
 
Medveja - Lovran
Select & Buy
 
(18,08 HRK)
 
06:56 
07:30 
0h 34min 
4,70 EUR
 
Medveja - Rijeka
Select & Buy
 
(35,41 HRK)
 
09:34 
10:20 
0h 46min 
6,20 EUR
 
Medveja - Labin
Select & Buy
 
(46,71 HRK)
 
09:34 
11:05 
1h 31min 
77,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Select & Buy
 
(10,22 EUR)
 
09:34 
11:15 
1h 41min 
11,40 EUR
 
Medveja - Pula
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
10:13 
10:47 
0h 34min 
4,70 EUR
 
Medveja - Rijeka
Select & Buy
 
(35,41 HRK)
 
10:13 
10:17 
0h 4min 
2,40 EUR
 
Medveja - Lovran
Select & Buy
 
(18,08 HRK)
 
10:13 
10:27 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Select & Buy
 
(3,58 EUR)
 
10:49 
11:35 
0h 46min 
6,20 EUR
 
Medveja - Labin
Select & Buy
 
(46,71 HRK)
 
10:49 
12:35 
1h 46min 
11,40 EUR
 
Medveja - Pula
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
10:49 
12:25 
1h 36min 
77,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Select & Buy
 
(10,22 EUR)
 
14:19 
15:50 
1h 31min 
77,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Select & Buy
 
(10,22 EUR)
 
14:19 
16:00 
1h 41min 
11,40 EUR
 
Medveja - Pula
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
14:19 
15:05 
0h 46min 
6,20 EUR
 
Medveja - Labin
Select & Buy
 
(46,71 HRK)
 
15:01 
16:45 
1h 44min 
 
 
Medveja - Pula
Select & Buy
 
15:14 
18:45 
3h 31min 
 
 
Medveja - Zagreb
Select & Buy
 
16:06 
16:45 
0h 39min 
4,70 EUR
 
Medveja - Rijeka
Select & Buy
 
(35,41 HRK)
 
16:06 
16:09 
0h 3min 
2,40 EUR
 
Medveja - Lovran
Select & Buy
 
(18,08 HRK)
 
16:06 
16:20 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Select & Buy
 
(3,58 EUR)
 
16:06 
18:45 
2h 39min 
142,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Select & Buy
 
(18,85 EUR)
 
16:06 
19:40 
3h 34min 
20,10 EUR
 
Medveja - Zagreb
Select & Buy
 
(151,44 HRK)
 
16:34 
18:15 
1h 41min 
11,40 EUR
 
Medveja - Pula
Select & Buy
 
(85,89 HRK)
 
16:34 
18:05 
1h 31min 
77,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Select & Buy
 
(10,22 EUR)
 
16:34 
17:20 
0h 46min 
6,20 EUR
 
Medveja - Labin
Select & Buy
 
(46,71 HRK)
 
17:06 
20:40 
3h 34min 
20,10 EUR
 
Medveja - Zagreb
Select & Buy
 
(151,44 HRK)
 
17:06 
19:45 
2h 39min 
142,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Select & Buy
 
(18,85 EUR)
 
17:06 
17:20 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Select & Buy
 
(3,58 EUR)
 
 
 
 
select country: