Bus station Mali Losinj

tel 1: 060 311 311 (naplatno/extra charge)
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
04:42
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
05:40
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:34
Orlec
Autotrans - Rijeka
07:34
Cres
Autotrans - Rijeka
07:34
Belej
Autotrans - Rijeka
07:34
Krčina
Autotrans - Rijeka
07:34
Hrasta
Autotrans - Rijeka
07:34
Osor
Autotrans - Rijeka
07:34
Nerezine
Autotrans - Rijeka
07:34
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
07:34
Čunski
Autotrans - Rijeka
07:34
Artatore
Autotrans - Rijeka
07:52
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
08:27
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
14:27
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:42
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:42
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
15:42
Orlec
Autotrans - Rijeka
15:42
Merag
Autotrans - Rijeka
15:42
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:42
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:42
Belej
Autotrans - Rijeka
15:42
Cres
Autotrans - Rijeka
15:42
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:42
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:42
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:42
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:42
Artatore
Autotrans - Rijeka
15:42
Čunski
Autotrans - Rijeka
15:42
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
15:42
Nerezine
Autotrans - Rijeka
15:42
Osor
Autotrans - Rijeka
15:42
Hrasta
Autotrans - Rijeka
15:42
Krčina
Autotrans - Rijeka
16:24
Osor
Autotrans - Rijeka
16:24
Nerezine
Autotrans - Rijeka
16:24
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
16:24
Čunski
Autotrans - Rijeka
16:24
Artatore
Autotrans - Rijeka
16:57
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:15
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:15
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:15
Valbiska
Autotrans - Rijeka
20:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:15
Merag
Autotrans - Rijeka
20:15
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:15
Orlec
Autotrans - Rijeka
20:15
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:15
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:15
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:15
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:15
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Cres
Autotrans - Rijeka
20:15
Belej
Autotrans - Rijeka
20:15
Artatore
Autotrans - Rijeka
20:15
Čunski
Autotrans - Rijeka
20:15
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
20:15
Nerezine
Autotrans - Rijeka
20:15
Osor
Autotrans - Rijeka
20:15
Krčina
Autotrans - Rijeka
20:15
Hrasta
Autotrans - Rijeka
20:42
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
04:45 
11:10 
6h 25min 
33,60 EUR
 
Mali Lošinj - Zagreb
Select & Buy
 
(253,16 HRK)
 
04:45 
07:37 
2h 52min 
20,40 EUR
 
Mali Lošinj - Omišalj
Select & Buy
 
(153,7 HRK)
 
04:45 
07:10 
2h 25min 
18,00 EUR
 
Mali Lošinj - Malinska
Select & Buy
 
(135,62 HRK)
 
04:45 
08:16 
3h 31min 
21,30 EUR
 
Mali Lošinj - Rijeka
Select & Buy
 
(160,48 HRK)
 
04:45 
09:15 
4h 30min 
26,60 EUR
 
Mali Lošinj - Delnice
Select & Buy
 
(200,42 HRK)
 
04:45 
10:15 
5h 30min 
32,20 EUR
 
Mali Lošinj - Karlovac
Select & Buy
 
(242,61 HRK)
 
04:45 
06:55 
2h 10min 
15,80 EUR
 
Mali Lošinj - Valbiska
Select & Buy
 
(119,05 HRK)
 
04:45 
08:02 
3h 17min 
21,30 EUR
 
Mali Lošinj - Bakar (raskršće)
Select & Buy
 
(160,48 HRK)
 
04:45 
05:29 
0h 44min 
45,00 HRK
 
Mali Lošinj - Belej
Select & Buy
 
(5,97 EUR)
 
04:45 
05:16 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Mali Lošinj - Osor
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
04:45 
05:11 
0h 26min 
4,80 EUR
 
Mali Lošinj - Nerezine
Select & Buy
 
(36,17 HRK)
 
04:45 
06:00 
1h 15min 
8,50 EUR
 
Mali Lošinj - Cres
Select & Buy
 
(64,04 HRK)
 
04:45 
06:19 
1h 34min 
10,70 EUR
 
Mali Lošinj - Merag
Select & Buy
 
(80,62 HRK)
 
04:45 
07:13 
2h 28min 
136,00 HRK
 
Mali Lošinj - Sveti Vid - Miholjice
Select & Buy
 
(18,05 EUR)
 
04:45 
07:00 
2h 15min 
124,00 HRK
 
Mali Lošinj - Bajčići
Select & Buy
 
(16,46 EUR)
 
04:45 
07:49 
3h 4min 
20,00 EUR
 
Mali Lošinj - Uvala Scott
Select & Buy
 
(150,69 HRK)
 
04:45 
07:36 
2h 51min 
19,10 EUR
 
Mali Lošinj - Dina (raskršće)
Select & Buy
 
(143,91 HRK)
 
04:45 
05:34 
0h 49min 
6,60 EUR
 
Mali Lošinj - Hrasta
Select & Buy
 
(49,73 HRK)
 
04:45 
05:26 
0h 41min 
5,80 EUR
 
Mali Lošinj - Srem (raskršće)
Select & Buy
 
(43,7 HRK)
 
04:45 
05:23 
0h 38min 
5,80 EUR
 
Mali Lošinj - Srem (raskršće)
Select & Buy
 
(43,7 HRK)
 
04:45 
05:06 
0h 21min 
4,60 EUR
 
Mali Lošinj - Sv. Jakov
Select & Buy
 
(34,66 HRK)
 
04:45 
04:58 
0h 13min 
4,00 EUR
 
Mali Lošinj - Čunski
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
04:45 
04:53 
0h 8min 
3,60 EUR
 
Mali Lošinj - Artatore
Select & Buy
 
(27,12 HRK)
 
04:45 
05:48 
1h 3min 
7,70 EUR
 
Mali Lošinj - Batajna
Select & Buy
 
(58,02 HRK)
 
04:45 
05:24 
0h 39min 
45,00 HRK
 
Mali Lošinj - Ustrine (raskršće)
Select & Buy
 
(5,97 EUR)
 
04:45 
04:49 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Mali Lošinj - Poljana
Select & Buy
 
(2,65 EUR)
 
04:45 
05:51 
1h 6min 
8,70 EUR
 
Mali Lošinj - Loznati (raskršće)
Select & Buy
 
(65,55 HRK)
 
04:45 
07:53 
3h 8min 
20,70 EUR
 
Mali Lošinj - Kraljevica (raskršće)
Select & Buy
 
(155,96 HRK)
 
04:45 
05:50 
1h 5min 
8,10 EUR
 
Mali Lošinj - Krčina
Select & Buy
 
(61,03 HRK)
 
05:15 
05:27 
0h 12min 
2,00 EUR
 
Mali Lošinj - Veli Lošinj
Select & Buy
 
(15,07 HRK)
 
 
select country: