Bus station Kraljevo contact

tel 1: +381 36 313 444
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
01:00
Beograd
Ozlem tours - Novi Pazar
03:00
Leskovac
Ozlem tours - Novi Pazar
03:30
Podgorica
Ozlem tours - Novi Pazar
05:15
Novi Pazar
Ozlem tours - Novi Pazar
05:20
Herceg Novi
Royal Travel - Cetinje
05:40
Beograd
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
06:00
Kosovska Mitrovica
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
07:15
Novi Pazar
Gameks - Novi Pazar
07:15
Niš
Royal Travel - Cetinje
08:00
Novi Sad
Lens - Beograd
08:34
Kragujevac
Jadran Line - Cetinje
11:00
Sjenica
Aurora tours - Novi Pazar
11:10
Bor
Bortravel - Bor
13:00
Kosovska Mitrovica
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
13:00
Beograd
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
15:00
Beograd
Ozlem tours - Novi Pazar
15:40
Innsbruck
LUKI-SANA TRANS - Kraljevo
16:00
Kosovska Mitrovica
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
16:30
Beograd
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
17:00
Novi Pazar
Ozlem tours - Novi Pazar
18:00
Kragujevac
Aurora tours - Novi Pazar
19:30
Kosovska Mitrovica
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
21:00
Kosovska Mitrovica
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
22:00
Beograd
Joe Travel - Kosovska Mitrovica
23:59
Beograd
Lasta - Beograd
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
01:30 
00:40 
23h 10min 
 
 
Kraljevo - Innsbruck
Select & Buy
 
02:00 
05:15 
3h 15min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
03:00 
05:40 
2h 40min 
 
 
Kraljevo - Kosovska Mitrovica
Select & Buy
 
03:00 
06:00 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
04:00 
07:15 
3h 15min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
09:45 
11:00 
1h 15min 
 
 
Kraljevo - Kragujevac
Select & Buy
 
09:45 
12:40 
2h 55min 
 
 
Kraljevo - Niš
Select & Buy
 
10:00 
13:00 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Kosovska Mitrovica
Select & Buy
 
10:30 
13:00 
2h 30min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
13:00 
16:00 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
13:00 
15:00 
2h 0min 
 
 
Kraljevo - Novi Pazar
Select & Buy
 
13:30 
16:30 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Kosovska Mitrovica
Select & Buy
 
13:45 
17:00 
3h 15min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
14:45 
18:00 
3h 15min 
 
 
Kraljevo - Sjenica
Select & Buy
 
15:15 
23:59 
8h 44min 
 
 
Kraljevo - Kotor
Select & Buy
 
16:30 
19:30 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
18:00 
21:00 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Beograd
Select & Buy
 
19:00 
22:00 
3h 0min 
 
 
Kraljevo - Kosovska Mitrovica
Select & Buy
 
20:00 
03:00 
7h 0min 
 
 
Kraljevo - Podgorica
Select & Buy
 
20:15 
23:00 
2h 45min 
 
 
Kraljevo - Niš
Select & Buy
 
21:55 
07:15 
9h 20min 
 
 
Kraljevo - Herceg Novi
Select & Buy
 
22:00 
08:34 
10h 34min 
 
 
Kraljevo - Herceg Novi
Select & Buy
 
23:00 
08:00 
9h 0min 
 
 
Kraljevo - Herceg Novi
Select & Buy
 
23:15 
01:00 
1h 45min 
 
 
Kraljevo - Novi Pazar
Select & Buy
 
 
 
select country: