Bus station Korcula

tel 1: +385 20 711 216
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:35
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
06:35
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
07:30
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
07:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
07:35
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
07:35
Blato
Autotrans - Rijeka
07:35
Smokvica
Autotrans - Rijeka
07:35
Pupnat
Autotrans - Rijeka
07:35
Čara
Autotrans - Rijeka
07:35
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
07:45
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
07:45
Čara
Autotrans - Rijeka
07:45
Čara
Autotrans - Rijeka
07:45
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
07:45
Pupnat
Autotrans - Rijeka
07:45
Pupnat
Autotrans - Rijeka
07:45
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
07:45
Smokvica
Autotrans - Rijeka
07:45
Smokvica
Autotrans - Rijeka
07:45
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
07:45
Blato
Autotrans - Rijeka
07:45
Blato
Autotrans - Rijeka
07:45
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
07:45
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
07:45
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
07:45
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:02
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
08:02
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
08:02
Blato
Autotrans - Rijeka
08:02
Blato
Autotrans - Rijeka
08:02
Smokvica
Autotrans - Rijeka
08:02
Smokvica
Autotrans - Rijeka
08:02
Pupnat
Autotrans - Rijeka
08:02
Pupnat
Autotrans - Rijeka
08:02
Čara
Autotrans - Rijeka
08:02
Čara
Autotrans - Rijeka
08:02
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
08:02
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
08:30
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
08:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
10:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
10:30
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
11:05
Pupnat
Autotrans - Rijeka
11:05
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
11:05
Čara
Autotrans - Rijeka
11:05
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
11:05
Smokvica
Autotrans - Rijeka
11:05
Blato
Autotrans - Rijeka
11:40
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
11:40
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
13:45
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
13:45
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
14:40
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
14:40
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
14:50
Pupnat
Autotrans - Rijeka
14:50
Čara
Autotrans - Rijeka
14:50
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
14:50
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
14:50
Blato
Autotrans - Rijeka
14:50
Smokvica
Autotrans - Rijeka
15:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
15:30
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
17:05
Pupnat
Autotrans - Rijeka
17:05
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
17:05
Čara
Autotrans - Rijeka
17:05
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
17:05
Smokvica
Autotrans - Rijeka
17:05
Blato
Autotrans - Rijeka
19:15
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
19:15
Lumbarda
Autotrans - Rijeka
21:20
Pupnat
Autotrans - Rijeka
21:20
Čara
Autotrans - Rijeka
21:20
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
21:20
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
21:20
Blato
Autotrans - Rijeka
21:20
Smokvica
Autotrans - Rijeka
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
06:40 
07:50 
1h 10min 
6,00 EUR
 
Korčula - Vela Luka
Select & Buy
 
(45,21 HRK)
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
06:40 
08:00 
1h 20min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
06:40 
08:00 
1h 20min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
06:40 
07:30 
0h 50min 
4,40 EUR
 
Korčula - Smokvica
Select & Buy
 
(33,15 HRK)
 
06:40 
07:20 
0h 40min 
4,30 EUR
 
Korčula - Čara
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
06:40 
07:05 
0h 25min 
3,60 EUR
 
Korčula - Pupnat
Select & Buy
 
(27,12 HRK)
 
06:40 
06:45 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Korčula - Žrnovo
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
07:00 
07:15 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Korčula - Lumbarda
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
07:00 
07:07 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
07:45 
07:52 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
07:45 
07:52 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
07:45 
07:52 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
07:45 
07:52 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
08:00 
08:07 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
08:00 
08:15 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Korčula - Lumbarda
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
10:00 
10:15 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Korčula - Lumbarda
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
10:00 
10:07 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
10:15 
10:55 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Korčula - Smokvica
Select & Buy
 
(33,15 HRK)
 
10:15 
11:10 
0h 55min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
10:15 
11:20 
1h 5min 
6,00 EUR
 
Korčula - Vela Luka
Select & Buy
 
(45,21 HRK)
 
10:15 
10:35 
0h 20min 
3,60 EUR
 
Korčula - Pupnat
Select & Buy
 
(27,12 HRK)
 
10:15 
10:50 
0h 35min 
4,30 EUR
 
Korčula - Čara
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
10:15 
10:20 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Korčula - Žrnovo
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
11:10 
11:25 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Korčula - Lumbarda
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
11:10 
11:17 
0h 7min 
2,30 EUR
 
Korčula - Dominče (ferry port)
Select & Buy
 
(17,33 HRK)
 
12:15 
12:55 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Korčula - Smokvica
Select & Buy
 
(33,15 HRK)
 
12:15 
13:20 
1h 5min 
6,00 EUR
 
Korčula - Vela Luka
Select & Buy
 
(45,21 HRK)
 
12:15 
13:10 
0h 55min 
5,40 EUR
 
Korčula - Blato
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
 
select country: