bus Koper Sarajevo - SALINEA - Orašje

 
route:
Koper - Sarajevo
type:
bus   internal ID: 148
days:
Mon-Tue-Wed-Thu-Fri-Sat-Sun-Hdy-
operate:
01.01. - 31.12.
 
STATION
 
ARR.
DEP.
Koper 
 
 
18:25
Ljubljana 
 
19:45 
20:00
Novo mesto 
 
21:00 
21:00
Brčko 
 
02:10 
02:10
Cerik 
 
02:40 
02:40
Ormanica 
 
02:45 
02:45
Srebrenik 
 
03:00 
03:00
Tuzla 
 
03:45 
03:45
Lukavac 
 
04:00 
04:00
Gračanica 
 
04:30 
04:30
Doboj 
 
05:00 
05:00
Maglaj 
 
05:30 
05:30
Žepče 
 
05:50 
05:50
Zenica 
 
06:40 
06:40
Kakanj 
 
07:00 
07:00
Visoko 
 
07:30 
07:30
Sarajevo 
 
08:10