Kakanj Bus station

tel 1: +387 32 750 340
 
 
Direct departures to Sarajevo,  Visoko,  Ilijas,  Podlugovi,  Vogosca,  Zenica,  Vitez,  Travnik,  Donji Vakuf,  Jajce,  Banja Luka,  Zepce,  Kljuc,  Bihac,  Zavidovici,  Bugojno,  Doboj,  Prnjavor (BIH),  Prijedor,  Maglaj,  Mostar,  Tuzla,  Srebrenik and Brcko.
 
Internationl direct departures to Frankfurt,  Ljubljana,  Koper,  Maribor,  Rijeka,  Pula,  Graz,  Vienna,  Zagreb and Postojna.
 
Departures with transfer to Capljina,  Kiseljak,  Ljesevo,  Sanski Most,  Split and Zadar.
 
  -> Affordable accommodation in Kakanj
by Booking.com
 
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
04:40 
05:40 
1h 0min 
6,15 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Select & Buy
 
04:40 
05:01 
0h 21min 
3,08 EUR
 
Kakanj - Visoko
Select & Buy
 
06:00 
06:40 
0h 40min 
2,62 EUR
 
Kakanj - Visoko
Select & Buy
 
06:00 
07:40 
1h 40min 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Select & Buy
 
06:00 
06:58 
0h 58min 
4,26 EUR
 
Kakanj - Ilijaš
Select & Buy
 
06:00 
07:17 
1h 17min 
5,64 EUR
 
Kakanj - Vogošća
Select & Buy
 
06:00 
06:53 
0h 53min 
3,90 EUR
 
Kakanj - Podlugovi
Select & Buy
 
06:45 
06:00 +1
23h 15min 
82,40 EUR
 
Kakanj - Frankfurt
Select & Buy
 
06:55 
07:40 
0h 45min 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Select & Buy
 
08:00 
09:40 
1h 40min 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Select & Buy
 
08:00 
08:40 
0h 40min 
2,62 EUR
 
Kakanj - Visoko
Select & Buy
 
08:00 
08:53 
0h 53min 
3,90 EUR
 
Kakanj - Podlugovi
Select & Buy
 
08:00 
09:17 
1h 17min 
5,64 EUR
 
Kakanj - Vogošća
Select & Buy
 
08:00 
08:58 
0h 58min 
4,26 EUR
 
Kakanj - Ilijaš
Select & Buy
 
08:31 
09:25 
0h 54min 
6,15 EUR
 
Kakanj - Travnik
Select & Buy
 
08:31 
12:20 
3h 49min 
20,00 EUR
 
Kakanj - Ključ
Select & Buy
 
08:31 
14:10 
5h 39min 
26,67 EUR
 
Kakanj - Bihać
Select & Buy
 
08:31 
10:15 
1h 44min 
10,26 EUR
 
Kakanj - Donji Vakuf
Select & Buy
 
08:31 
11:15 
2h 44min 
14,87 EUR
 
Kakanj - Jajce
Select & Buy
 
08:31 
09:05 
0h 34min 
3,59 EUR
 
Kakanj - Vitez
Select & Buy
 
08:40 
19:05 
10h 25min 
36,05 EUR
 
Kakanj - Ljubljana
Select & Buy
 
09:10 
20:55 
11h 45min 
50,50 EUR
 
Kakanj - Beč
Select & Buy
 
09:10 
16:58 
7h 48min 
40,50 EUR
 
Kakanj - Maribor
Select & Buy
 
09:10 
18:32 
9h 22min 
45,50 EUR
 
Kakanj - Graz
Select & Buy
 
09:15 
09:40 
0h 25min 
3,28 EUR
 
Kakanj - Zenica
Select & Buy
 
10:00 
11:40 
1h 40min 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Select & Buy
 
10:00 
10:40 
0h 40min 
2,62 EUR
 
Kakanj - Visoko
Select & Buy
 
10:00 
10:58 
0h 58min 
4,26 EUR
 
Kakanj - Ilijaš
Select & Buy
 
10:00 
11:17 
1h 17min 
5,64 EUR
 
Kakanj - Vogošća
Select & Buy
 
10:00 
10:53 
0h 53min 
3,90 EUR
 
Kakanj - Podlugovi
Select & Buy
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
04:40
Donji Vakuf
Centrotrans - Sarajevo
04:40
Jajce
Centrotrans - Sarajevo
04:40
Bihać
Centrotrans - Sarajevo
04:40
Vitez
Centrotrans - Sarajevo
04:40
Travnik
Centrotrans - Sarajevo
04:40
Ključ
Centrotrans - Sarajevo
06:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
07:00
Ljubljana
Globtour - Međugorje
07:00
Koper
Globtour - Međugorje
07:40
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
07:40
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
07:40
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
07:40
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
07:40
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
08:30
Frankfurt
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:31
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
08:31
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
09:05
Frankfurt
Globtour - Međugorje
09:15
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
09:40
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
09:40
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
09:40
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
09:40
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
09:40
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
10:20
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
10:20
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
10:20
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
10:35
Banja Luka
Biss Tours - Zenica
10:35
Zenica
Biss Tours - Zenica
10:35
Doboj
Biss Tours - Zenica
10:35
Žepče
Biss Tours - Zenica
10:35
Prnjavor (BIH)
Biss Tours - Zenica
10:35
Prijedor
Biss Tours - Zenica
10:35
Maglaj
Biss Tours - Zenica
10:50
Frankfurt
Halilović bus Big Sim - Kalesija
10:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
11:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
11:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
11:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
11:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
11:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
11:30
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
11:35
Banja Luka
Centrotrans - Sarajevo
11:35
Jajce
Centrotrans - Sarajevo
11:35
Donji Vakuf
Centrotrans - Sarajevo
11:35
Travnik
Centrotrans - Sarajevo
11:35
Vitez
Centrotrans - Sarajevo
12:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Donji Vakuf
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Jajce
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Vitez
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Bihać
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Travnik
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Ključ
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
13:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
13:30
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
14:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
14:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
14:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
14:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
14:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
14:31
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
14:31
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
14:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
15:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
15:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
15:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
15:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
15:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
16:35
Zavidovići
Prevoz putnika - Zavidovići
16:35
Žepče
Prevoz putnika - Zavidovići
16:35
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
16:35
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
16:35
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
16:35
Zenica
Prevoz putnika - Zavidovići
16:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
17:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
17:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
17:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
17:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
17:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
17:15
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:10
Ilijaš
Centrotrans - Sarajevo
18:10
Visoko
Centrotrans - Sarajevo
18:10
Podlugovi
Centrotrans - Sarajevo
18:10
Vogošća
Centrotrans - Sarajevo
18:55
Zenica
Centrotrans - Sarajevo
19:15
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
19:30
Sarajevo
Biss Tours - Zenica
19:50
Banja Luka
Centrotrans - Sarajevo
19:50
Jajce
Centrotrans - Sarajevo
19:50
Donji Vakuf
Centrotrans - Sarajevo
19:50
Vitez
Centrotrans - Sarajevo
19:50
Travnik
Centrotrans - Sarajevo
20:00
Visoko
Prevoz putnika - Zavidovići
20:00
Sarajevo
Prevoz putnika - Zavidovići
20:10
Donji Vakuf
Centrotrans - Sarajevo
20:10
Jajce
Centrotrans - Sarajevo
20:10
Vitez
Centrotrans - Sarajevo
20:10
Bihać
Centrotrans - Sarajevo
20:10
Travnik
Centrotrans - Sarajevo
20:10
Ključ
Centrotrans - Sarajevo
22:13
Sarajevo
Globus Turist - Doboj
22:13
Mostar
Globus Turist - Doboj
 
Select country:
 
Banja LukaBihaćBijeljinaBilećaBratunacBrčkoBrezaBugojnoBusovačaCazinČapljinaDerventaDobojDonji VakufGackoGradačacGradiškaIlijašIstočno SarajevoJajceKakanjKiseljakKljučKozarska DubicaLaktašiLivnoLončariLjubuškiMaglajMeđugorjeModričaMostarMostar, zapadMrkonjić GradNovi GradOrašjePrijedorPrnjavorSanski MostSarajevoSrebrenikStolacŠiroki BrijegTravnikTrebinjeTuzlaVisokoVitezZenicaŽepče