Bus station Jagodina timetable

tel 1: +381 35 221 241
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
00:40
Kraljevo
LUKI-SANA TRANS - Kraljevo
09:15
Bor
Euro-Lin - Paraćin
09:30
Beograd
Galeb - Ohrid
10:00
Salzburg
Naisturs - Svrljig
10:05
Paraćin
Euro-Lin - Paraćin
14:45
Beograd
Euro-Lin - Paraćin
15:00
Leskovac
Goran - Leskovac
15:03
Dortmund
Lasta - Beograd
15:40
Innsbruck
LUKI-SANA TRANS - Kraljevo
15:45
Beograd
Božur 021 - Veternik
16:20
Beograd
Auto Kodeks - Beograd
17:00
Novi Sad
Božur 021 - Veternik
18:45
Zlatibor
Euro-Lin - Paraćin
19:25
Subotica
Auto Kodeks - Beograd
19:30
Beograd
Euro-Lin - Paraćin
19:45
Bor
Euro-Lin - Paraćin
23:00
Pirot
Auto Kodeks - Beograd
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
04:15 
00:40 
20h 25min 
 
 
Jagodina - Innsbruck
Select & Buy
 
05:30 
10:05 
4h 35min 
 
 
Jagodina - Zlatibor
 
 
06:05 
15:00 
8h 55min 
 
 
Jagodina - Maribor
 
 
06:15 
08:15 
2h 0min 
1060,00 DIN
 
Jagodina - Beograd
Select & Buy
 
07:25 
09:15 
1h 50min 
 
 
Jagodina - Beograd
 
 
12:20 
14:45 
2h 25min 
 
 
Jagodina - Bor
 
 
15:45 
17:00 
1h 15min 
 
 
Jagodina - Kruševac
Select & Buy
 
16:20 
19:25 
3h 5min 
 
 
Jagodina - Pirot
Select & Buy
 
17:05 
19:30 
2h 25min 
 
 
Jagodina - Bor
 
 
17:50 
19:45 
1h 55min 
 
 
Jagodina - Beograd
 
 
18:05 
19:45 
1h 40min 
1260,00 DIN
 
Jagodina - Beograd
Select & Buy
 
18:05 
23:00 
4h 55min 
 
 
Jagodina - Subotica
Select & Buy
 
18:15 
18:45 
0h 30min 
 
 
Jagodina - Paraćin
 
 
23:10 
09:30 
10h 20min 
 
 
Jagodina - Ohrid
Select & Buy
 
 
 
select country: