Bus Dubrovnik Vinkovci

 
route:

Dubrovnik - Vinkovci

type:

Bus

days:
Mon-Tue-Wed-Thu-Fri-Sat-Sun-Hdy-
 
  -> Do you need accommodation in Vinkovcima? Check   booking.com
 
STATION
 
ARR.
DEP.
Dubrovnik 
 
 
17:15
Slano 
 
17:55 
17:55
Ston (raskršće) 
 
18:10 
18:10
Zaton Doli (HR-BIH) 
 
18:13 
18:13
Neum 2 (BIH-HR) 
 
18:23 
18:23
Neum 
 
18:24 
18:24
Neum 1 (BIH-HR) 
 
18:29 
18:29
Klek 
 
18:44 
18:44
Metković 
 
19:05 
19:05
Doljani (BIH-HR) 
 
19:08 
19:08
Čapljina 
 
19:13 
19:13
Mostar 
 
19:46 
19:46
Čitluk 
 
20:11 
20:11
Međugorje 
 
20:17 
20:17
Široki Brijeg 
 
20:21 
20:21
Ljubuški 
 
20:28 
20:28
Grude 
 
20:58 
20:58
Posušje 
 
21:18 
21:18
Tomislavgrad 
 
21:48 
21:48
Livno 
 
22:28 
22:28
Šuica 
 
22:53 
22:53
Kupres 
 
23:13 
23:13
Bugojno 
 
23:43 
23:43
Donji Vakuf 
 
23:53 
23:53
Travnik 
+1
00:33 
00:33
Vitez 
+1
01:08 
01:08
Kaonik 
+1
01:23 
01:23
Zenica 
+1
01:33 
01:33
Žepče 
+1
02:08 
02:08
Maglaj 
+1
02:28 
02:28
Slavonski Brod 
+1
04:48 
04:48
Đakovo 
+1
05:38 
05:38
Osijek 
+1
06:08 
06:08
Vukovar 
+1
06:33 
06:33
Vinkovci 
+1
06:53 
 
 
 
Continue with timetable search