Bus stop Donja Brela Croatia

 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
11:27
Ploče
Autotrans - Rijeka
11:27
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
11:27
Gradac
Autotrans - Rijeka
11:27
Makarska
Autotrans - Rijeka
11:27
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
11:27
Slano
Autotrans - Rijeka
11:27
Podgora
Autotrans - Rijeka
11:27
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
11:27
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
11:27
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
11:27
Duba
Autotrans - Rijeka
11:27
Tučepi
Autotrans - Rijeka
18:11
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:11
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:11
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:11
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:11
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:11
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:11
Senj
Autotrans - Rijeka
18:11
Pula
Autotrans - Rijeka
18:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:11
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:11
Split
Autotrans - Rijeka
18:11
Omiš
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
11:27 
15:56 
4h 29min 
19,50 EUR
 
Donja Brela - Zadar
Select & Buy
 
(146,92 HRK)
 
11:27 
14:30 
3h 3min 
13,80 EUR
 
Donja Brela - Šibenik
Select & Buy
 
(103,98 HRK)
 
11:27 
15:03 
3h 36min 
15,80 EUR
 
Donja Brela - Pirovac
Select & Buy
 
(119,05 HRK)
 
11:27 
13:53 
2h 26min 
10,70 EUR
 
Donja Brela - Rogoznica
Select & Buy
 
(80,62 HRK)
 
11:27 
13:29 
2h 2min 
8,70 EUR
 
Donja Brela - Trogir
Select & Buy
 
(65,55 HRK)
 
11:27 
19:38 
8h 11min 
255,00 HRK
 
Donja Brela - Novi Vinodolski
Select & Buy
 
(33,84 EUR)
 
11:27 
19:01 
7h 34min 
247,00 HRK
 
Donja Brela - Senj
Select & Buy
 
(32,78 EUR)
 
11:27 
20:06 
8h 39min 
271,00 HRK
 
Donja Brela - Kraljevica (raskršće)
Select & Buy
 
(35,97 EUR)
 
11:27 
17:02 
5h 35min 
178,00 HRK
 
Donja Brela - Starigrad Paklenica
Select & Buy
 
(23,62 EUR)
 
11:27 
16:28 
5h 1min 
163,00 HRK
 
Donja Brela - Posedarje
Select & Buy
 
(21,63 EUR)
 
11:27 
20:30 
9h 3min 
37,60 EUR
 
Donja Brela - Rijeka
Select & Buy
 
(283,3 HRK)
 
11:27 
19:49 
8h 22min 
263,00 HRK
 
Donja Brela - Crikvenica
Select & Buy
 
(34,91 EUR)
 
11:27 
12:23 
0h 56min 
7,00 EUR
 
Donja Brela - Split
Select & Buy
 
(52,74 HRK)
 
11:27 
11:52 
0h 25min 
4,70 EUR
 
Donja Brela - Omiš
Select & Buy
 
(35,41 HRK)
 
11:27 
15:25 
3h 58min 
17,30 EUR
 
Donja Brela - Biograd na moru (raskršće)
Select & Buy
 
(130,35 HRK)
 
18:11 
18:28 
0h 17min 
3,80 EUR
 
Donja Brela - Makarska
Select & Buy
 
(28,63 HRK)
 
18:11 
20:42 
2h 31min 
108,00 HRK
 
Donja Brela - Ston (raskršće)
Select & Buy
 
(14,33 EUR)
 
18:11 
20:55 
2h 44min 
15,40 EUR
 
Donja Brela - Slano
Select & Buy
 
(116,03 HRK)
 
18:11 
21:43 
3h 32min 
19,10 EUR
 
Donja Brela - Dubrovnik
Select & Buy
 
(143,91 HRK)
 
18:11 
18:53 
0h 42min 
35,00 HRK
 
Donja Brela - Podgora
Select & Buy
 
(4,65 EUR)
 
18:11 
19:21 
1h 10min 
53,00 HRK
 
Donja Brela - Zaostrog
Select & Buy
 
(7,03 EUR)
 
18:11 
18:48 
0h 37min 
4,30 EUR
 
Donja Brela - Tučepi
Select & Buy
 
(32,4 HRK)
 
18:11 
19:06 
0h 55min 
5,60 EUR
 
Donja Brela - Živogošće
Select & Buy
 
(42,19 HRK)
 
18:11 
18:20 
0h 9min 
2,70 EUR
 
Donja Brela - Promajna
Select & Buy
 
(20,34 HRK)
 
18:11 
19:16 
1h 5min 
6,40 EUR
 
Donja Brela - Drvenik (Gradac)
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
 
 
 
 
select country: