Bus stop Budačka Rijeka Croatia

 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:45
Slunj
Autopromet - Slunj
07:00
Zagreb
Autopromet - Slunj
07:59
Slunj
Autopromet - Slunj
07:59
Korenica
Autopromet - Slunj
11:57
Zagreb
Autopromet - Slunj
12:35
Zagreb
Autopromet - Slunj
13:45
Slunj
Autopromet - Slunj
15:45
Slunj
Autopromet - Slunj
15:45
Zagreb
Autopromet - Slunj
18:30
Slunj
Autopromet - Slunj
18:50
Zagreb
Autopromet - Slunj
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:45 
08:10 
1h 25min 
62,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Zagreb
Select & Buy
 
(8,23 EUR)
07:00 
07:25 
0h 25min 
31,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Slunj
Select & Buy
 
(4,11 EUR)
07:00 
08:15 
1h 15min 
55,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Plitvička Jezera
Select & Buy
 
(7,3 EUR)
07:00 
08:02 
1h 2min 
43,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Grabovac (Slunj)
Select & Buy
 
(5,71 EUR)
07:59 
09:30 
1h 31min 
62,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Zagreb
Select & Buy
 
(8,23 EUR)
11:57 
12:24 
0h 27min 
31,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Slunj
Select & Buy
 
(4,11 EUR)
11:57 
13:34 
1h 37min 
70,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Korenica
Select & Buy
 
(9,29 EUR)
11:57 
12:54 
0h 57min 
43,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Grabovac (Slunj)
Select & Buy
 
(5,71 EUR)
11:57 
13:07 
1h 10min 
55,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Plitvička Jezera
Select & Buy
 
(7,3 EUR)
12:36 
13:05 
0h 29min 
31,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Slunj
Select & Buy
 
(4,11 EUR)
15:45 
16:15 
0h 30min 
31,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Slunj
Select & Buy
 
(4,11 EUR)
15:45 
17:05 
1h 20min 
62,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Zagreb
Select & Buy
 
(8,23 EUR)
15:45 
16:45 
1h 0min 
55,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Plitvička Jezera
Select & Buy
 
(7,3 EUR)
15:45 
16:32 
0h 47min 
43,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Grabovac (Slunj)
Select & Buy
 
(5,71 EUR)
18:30 
19:50 
1h 20min 
62,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Zagreb
Select & Buy
 
(8,23 EUR)
18:50 
19:20 
0h 30min 
31,00 HRK
 
Budačka Rijeka - Slunj
Select & Buy
 
(4,11 EUR)
 
 
 
 
select country: