Bus stop Biograd na moru (raskršće) Croatia

  -> Affordable accommodation in Biograd on sea
    by Booking.com
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
14:16
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:16
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:16
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:16
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:16
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:16
Senj
Autotrans - Rijeka
14:16
Karlobag
Autotrans - Rijeka
14:16
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:25
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:25
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
15:25
Rogoznica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:25
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
15:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:25
Split
Autotrans - Rijeka
15:25
Ploče
Autotrans - Rijeka
15:25
Makarska
Autotrans - Rijeka
15:25
Omiš
Autotrans - Rijeka
15:25
Dolac
Autotrans - Rijeka
19:57
Dolac
Autotrans - Rijeka
19:57
Split
Autotrans - Rijeka
19:57
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:57
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:57
Rogoznica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:57
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:57
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:57
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:01
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:01
Senj
Autotrans - Rijeka
21:01
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:01
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:01
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
14:16 
18:28 
4h 12min 
18,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Makarska
Select & Buy
 
(136,37 HRK)
 
14:16 
21:43 
7h 27min 
30,70 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Dubrovnik
Select & Buy
 
(231,31 HRK)
 
14:16 
16:40 
2h 24min 
14,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Split
Select & Buy
 
(106,24 HRK)
 
14:16 
15:05 
0h 49min 
6,70 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Šibenik
Select & Buy
 
(50,48 HRK)
 
14:16 
16:11 
1h 55min 
11,70 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Trogir
Select & Buy
 
(88,15 HRK)
 
14:16 
16:31 
2h 15min 
12,90 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Solin
Select & Buy
 
(97,2 HRK)
 
14:16 
15:47 
1h 31min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Rogoznica (raskršće)
Select & Buy
 
(68,56 HRK)
 
14:16 
18:11 
3h 55min 
17,30 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Donja Brela
Select & Buy
 
(130,35 HRK)
 
14:16 
18:07 
3h 51min 
17,30 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Dubac (raskršće)
Select & Buy
 
(130,35 HRK)
 
14:16 
15:39 
1h 23min 
8,60 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Primošten (raskršće)
Select & Buy
 
(64,8 HRK)
 
15:25 
20:30 
5h 5min 
24,40 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Rijeka
Select & Buy
 
(183,84 HRK)
 
15:25 
15:56 
0h 31min 
5,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Zadar
Select & Buy
 
(38,43 HRK)
 
15:25 
19:01 
3h 36min 
18,80 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Senj
Select & Buy
 
(141,65 HRK)
 
19:57 
20:22 
0h 25min 
5,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Zadar
Select & Buy
 
(38,43 HRK)
 
21:01 
23:14 
2h 13min 
14,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Split
Select & Buy
 
(106,24 HRK)
 
21:01 
21:45 
0h 44min 
6,70 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Šibenik
Select & Buy
 
(50,48 HRK)
 
21:01 
21:33 
0h 32min 
6,30 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Vodice (raskršće)
Select & Buy
 
(47,47 HRK)
 
21:01 
22:22 
1h 21min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Rogoznica (raskršće)
Select & Buy
 
(68,56 HRK)
 
21:01 
23:05 
2h 4min 
12,90 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Solin
Select & Buy
 
(97,2 HRK)
 
21:01 
22:45 
1h 44min 
11,70 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Trogir
Select & Buy
 
(88,15 HRK)
 
21:01 
22:14 
1h 13min 
8,60 EUR
 
Biograd na moru (raskršće) - Primošten (raskršće)
Select & Buy
 
(64,8 HRK)
 
 
 
 
 
select country: