Biograd na Moru Bus station timetable

Trg hrvatskih velikana bb
tel 1: 060 350 350 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 23 316 915
Opening hours: 6:00 - 21:00
 
Biograd na Moru is 30 km away from Zadar. Krka, Kornati and Paklenica National Parks and Telašćica and Vrana Lake Nature Parks are options for day trips. The bus station is 500 meters from the ferry port for the connection to the Pasman Island.
 
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:05
Zadar
Liburnija - Zadar
06:35
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Sukošan
Čazmatrans Promet - Čazma
07:05
Zadar
Liburnija - Zadar
07:20
Šibenik
Brioni - Pula
07:20
Šibenik
Samoborček - Samobor
07:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:33
Zagreb
Autotrans - Rijeka
07:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
07:33
Đakovo
Autotrans - Rijeka
07:33
Osijek
Autotrans - Rijeka
07:33
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
07:33
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
07:33
Bibinje
Autotrans - Rijeka
07:33
Turanj
Autotrans - Rijeka
07:55
Šibenik
Autotransport - Šibenik
08:00
Zadar
Liburnija - Zadar
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
09:03
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
09:15
Zadar
Liburnija - Zadar
09:35
Sveti Filip i Jakov
Autotransport - Šibenik
09:35
Zadar
Autotransport - Šibenik
09:35
Sukošan
Autotransport - Šibenik
10:30
Zadar
Liburnija - Zadar
10:34
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
10:34
Sukošan
Čazmatrans Promet - Čazma
10:34
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
11:15
Zadar
Liburnija - Zadar
11:30
Zadar
Liburnija - Zadar
11:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
11:53
Drage
Autotrans - Rijeka
11:53
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
11:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
11:53
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
11:53
Split
Autotrans - Rijeka
11:53
Solin
Autotrans - Rijeka
11:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:53
Marina
Autotrans - Rijeka
11:53
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
11:53
Primošten
Autotrans - Rijeka
11:53
Brodarica
Autotrans - Rijeka
12:15
Zadar
Liburnija - Zadar
12:35
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Kutina
Čazmatrans Promet - Čazma
12:40
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:05
Zadar
Liburnija - Zadar
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zadar
Liburnija - Zadar
13:40
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
13:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
13:40
Zadar
Samoborček - Samobor
14:02
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
14:02
Split
Autotrans - Rijeka
14:02
Brodarica
Autotrans - Rijeka
14:02
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:02
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:02
Marina
Autotrans - Rijeka
14:02
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:02
Solin
Autotrans - Rijeka
14:02
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:02
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:02
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:02
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:02
Drage
Autotrans - Rijeka
14:15
Zadar
Liburnija - Zadar
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Split
Brioni - Pula
15:05
Zadar
Liburnija - Zadar
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:33
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:33
Bibinje
Autotrans - Rijeka
15:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:05
Zadar
Liburnija - Zadar
16:35
Zadar
Autotransport - Šibenik
16:35
Zagreb
Autotransport - Šibenik
17:05
Zadar
Liburnija - Zadar
17:15
Varaždin
AP - Varaždin
17:15
Zagreb
AP - Varaždin
17:15
Zadar
AP - Varaždin
17:15
Sukošan
AP - Varaždin
17:30
Zagreb
Autotransport - Šibenik
17:38
Drage
Autotrans - Rijeka
17:38
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:38
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:38
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:38
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:38
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:38
Solin
Autotrans - Rijeka
17:38
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:38
Marina
Autotrans - Rijeka
17:38
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:38
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:38
Brodarica
Autotrans - Rijeka
17:38
Split
Autotrans - Rijeka
17:38
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
18:03
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:03
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:03
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:03
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:03
Šmrika
Autotrans - Rijeka
18:03
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:03
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:03
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:03
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:03
Senj
Autotrans - Rijeka
18:03
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:03
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
18:03
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:03
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
18:03
Mandalina
Autotrans - Rijeka
18:03
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:03
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:30
Šibenik
Samoborček - Samobor
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:35
Rijeka
Brioni - Pula
18:35
Zadar
Brioni - Pula
18:40
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:05
Zadar
Liburnija - Zadar
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Sveti Filip i Jakov
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Sukošan
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:20
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
21:20
Zagreb
Samoborček - Samobor
21:20
Zadar
Samoborček - Samobor
21:32
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
21:32
Split
Autotrans - Rijeka
21:32
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:32
Solin
Autotrans - Rijeka
21:32
Brodarica
Autotrans - Rijeka
21:32
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:32
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:32
Marina
Autotrans - Rijeka
21:32
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:32
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:32
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:32
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:32
Drage
Autotrans - Rijeka
21:55
Split
AP - Varaždin
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
 
 
Departures:
DEP.
ARR.
 
 
04:50 
05:35 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
05:50 
06:35 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
06:30 
07:15 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
06:35 
09:34 
2h 59min 
11,68 EUR
 
Biograd na moru - Split
Select & Buy
 
06:35 
07:35 
1h 0min 
5,18 EUR
 
Biograd na moru - Šibenik
Select & Buy
 
06:35 
14:30 
7h 55min 
 
 
Biograd na moru - Dubrovnik
Select & Buy
 
07:00 
07:45 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
07:20 
14:45 
7h 25min 
 
 
Biograd na moru - Pula
Select & Buy
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
 
 
Biograd na moru - Zagreb
Select & Buy
 
07:20 
11:10 
3h 50min 
15,00 EUR
 
Biograd na moru - Jastrebarsko
Select & Buy
 
(113,02 HRK)
 
07:20 
12:20 
5h 0min 
24,69 EUR
 
Biograd na moru - Rijeka
Select & Buy
 
(186,03 HRK)
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
20,00 EUR
 
Biograd na moru - Zagreb
Select & Buy
 
(150,69 HRK)
 
07:20 
08:00 
0h 40min 
4,00 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Select & Buy
 
(30,14 HRK)
 
07:20 
07:55 
0h 35min 
4,65 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Select & Buy
 
(35,04 HRK)
 
07:33 
10:05 
2h 32min 
12,20 EUR
 
Biograd na moru - Split
Select & Buy
 
(91,92 HRK)
 
07:33 
08:01 
0h 28min 
3,40 EUR
 
Biograd na moru - Pirovac
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
07:33 
08:13 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Biograd na moru - Vodice
Select & Buy
 
(33,15 HRK)
 
07:33 
08:25 
0h 52min 
5,00 EUR
 
Biograd na moru - Šibenik
Select & Buy
 
(37,67 HRK)
 
07:33 
08:42 
1h 9min 
6,30 EUR
 
Biograd na moru - Brodarica
Select & Buy
 
(47,47 HRK)
 
07:33 
09:02 
1h 29min 
7,70 EUR
 
Biograd na moru - Primošten
Select & Buy
 
(58,02 HRK)
 
07:33 
09:09 
1h 36min 
8,20 EUR
 
Biograd na moru - Rogoznica
Select & Buy
 
(61,78 HRK)
 
07:33 
09:20 
1h 47min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru - Marina
Select & Buy
 
(68,56 HRK)
 
07:33 
09:34 
2h 1min 
10,50 EUR
 
Biograd na moru - Trogir
Select & Buy
 
(79,11 HRK)
 
07:33 
09:53 
2h 20min 
11,10 EUR
 
Biograd na moru - Solin
Select & Buy
 
(83,63 HRK)
 
07:33 
07:47 
0h 14min 
2,60 EUR
 
Biograd na moru - Drage
Select & Buy
 
(19,59 HRK)
 
07:33 
08:04 
0h 31min 
3,50 EUR
 
Biograd na moru - Tisno (raskršće)
Select & Buy
 
(26,37 HRK)
 
07:33 
09:31 
1h 58min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru - Seget
Select & Buy
 
(68,56 HRK)
 
07:45 
08:30 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
08:00 
08:25 
0h 25min 
4,38 EUR
 
Biograd na moru - Sukošan
Select & Buy
 
08:00 
08:08 
0h 8min 
2,39 EUR
 
Biograd na moru - Sveti Filip i Jakov
Select & Buy
 
(18,01 HRK)
 
 
select country: