Banja Luka - Sarajevo
 
ID: 7900
transport type: bus
transport company: SMILJIĆ - Banja Luka
valid to: Until further notice
days: Mon - Tue - Wed - Thu - Fri - Sat - Sun - Hdy -
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Banja Luka 
 
05:00
Prnjavor 
06:00 
06:00
Derventa 
06:35 
06:35
Doboj 
07:25 
07:25
Maglaj 
07:55 
07:55
Žepče 
08:15 
08:15
Zenica 
09:00 
09:00
Sarajevo 
10:15