Autobus Dubrovnik Zenica

 
relacija:

Dubrovnik (HR) - Zenica (BIH)

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Zenici? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
 
15:15
Zaton Doli 
 
16:15 
16:15
Klek 
 
16:40 
16:40
Metković 
 
17:15 
17:15
Doljani 
 
17:20 
17:20
Čapljina 
 
17:40 
17:40
Mostar 
 
18:20 
18:20
Jablanica 
 
19:05 
19:05
Konjic 
 
19:30 
19:30
Hadžići 
 
20:15 
20:15
Sarajevo 
 
20:50 
20:50
Kiseljak 
 
21:45 
21:45
Visoko 
 
22:10 
22:10
Kakanj 
 
22:40 
22:40
Zenica 
 
23:10 
 
 
Sve linije na relaciji Dubrovnik - Zenica
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
14.08.2022
15:15 
23:10 
Odaberi i kupi
16:00 
23:50 
Odaberi i kupi
17:15 
02:10 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova