bus Dubrovnik Vinkovci - PANORAMABUS - Zagreb

 
relacija:
Dubrovnik - Vinkovci
prijevoz:
autobus   interni br.: 4579
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
 
17:15
Slano 
 
17:55 
17:55
Ston (raskršće) 
 
18:10 
18:10
Zaton Doli (HR-BIH) 
 
18:13 
18:13
Neum 2 (BIH-HR) 
 
18:23 
18:23
Neum 
 
18:24 
18:24
Neum 1 (BIH-HR) 
 
18:29 
18:29
Klek 
 
18:44 
18:44
Metković 
 
19:05 
19:05
Doljani (BIH-HR) 
 
19:08 
19:08
Čapljina 
 
19:13 
19:13
Mostar 
 
19:46 
19:46
Čitluk 
 
20:11 
20:11
Međugorje 
 
20:17 
20:17
Široki Brijeg 
 
20:21 
20:21
Ljubuški 
 
20:28 
20:28
Grude 
 
20:58 
20:58
Posušje 
 
21:18 
21:18
Tomislavgrad 
 
21:48 
21:48
Livno 
 
22:28 
22:28
Šuica 
 
22:53 
22:53
Kupres 
 
23:13 
23:13
Bugojno 
 
23:43 
23:43
Donji Vakuf 
 
23:53 
23:53
Travnik 
 
00:33 
00:33
Vitez 
 
01:08 
01:08
Kaonik 
 
01:23 
01:23
Zenica 
 
01:33 
01:33
Žepče 
 
02:08 
02:08
Maglaj 
 
02:28 
02:28
Bosanski Brod (BIH-HR) 
 
04:33 
04:33
Slavonski Brod (HR-BIH) 
 
04:43 
04:43
Slavonski Brod 
 
04:48 
04:48
Đakovo 
 
05:38 
05:38
Osijek 
 
06:08 
06:08
Vukovar 
 
06:33 
06:33
Vinkovci 
 
06:53 
 
 
 
 
od 2014. CROATIA BUS