Autobusni kolodvor Dubrovnik

Obale pape Ivana Pavla II 44A
tel 1: 060 305 070 (naplatno/extra charge)
radno vrijeme: 07:00 - 22:00
 
Kada se kaže Dubrovnik svatko zna da se radi o turističkom i povijesnom biseru na Jadranu.
Linije prema popularnim odredištima u Crnoj Gori autobus Dubrovnik Herceg Novi, autobus Dubrovnik Kotor i autobus Dubrovnik Tivat te Podgorica i Bar.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Split
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Split
Samoborček - Samobor
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:15
Split
Vincek - Varaždin
09:55
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:55
Slano
Autotrans - Rijeka
09:55
Trsteno
Autotrans - Rijeka
09:55
Orašac
Autotrans - Rijeka
09:55
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
09:55
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
09:55
Korčula
Autotrans - Rijeka
09:55
Korčula
Autotrans - Rijeka
09:55
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
09:55
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
09:55
Orebić (ferry port)
Autotrans - Rijeka
09:55
Ston
Autotrans - Rijeka
09:55
Doli
Autotrans - Rijeka
09:55
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
09:55
Blato
Autotrans - Rijeka
09:55
Blato
Autotrans - Rijeka
09:55
Smokvica
Autotrans - Rijeka
09:55
Smokvica
Autotrans - Rijeka
09:55
Čara
Autotrans - Rijeka
09:55
Čara
Autotrans - Rijeka
09:55
Pupnat
Autotrans - Rijeka
09:55
Pupnat
Autotrans - Rijeka
09:55
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
09:55
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
09:55
Potomje
Autotrans - Rijeka
09:55
Janjina
Autotrans - Rijeka
09:55
Putniković
Autotrans - Rijeka
09:55
Ponikve (Pelješac)
Autotrans - Rijeka
10:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
11:00
Herceg Novi
Blue Line - Herceg Novi
12:00
Split
Promet Makarska - Makarska
12:30
Budva
Croatia Bus - Zagreb
13:40
Sarajevo
Autotrans - Rijeka
13:40
Mostar
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
15:45
Zenica
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Split
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
18:30
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
18:30
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
20:30
Samobor
Samoborček - Samobor
20:30
Zagreb
Samoborček - Samobor
20:45
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
21:30
Zagreb
Velebit tours - Gospić
21:43
Opatija
Autotrans - Rijeka
21:43
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:43
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
21:43
Doli
Autotrans - Rijeka
21:43
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:43
Dramalj
Autotrans - Rijeka
21:43
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:43
Split
Autotrans - Rijeka
21:43
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:43
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:43
Dugi Rat
Autotrans - Rijeka
21:43
Omiš
Autotrans - Rijeka
21:43
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
21:43
Makarska
Autotrans - Rijeka
21:43
Gradac
Autotrans - Rijeka
21:43
Ploče
Autotrans - Rijeka
21:43
Rovinj
Autotrans - Rijeka
21:43
Pula
Autotrans - Rijeka
21:43
Labin
Autotrans - Rijeka
21:43
Vozilići
Autotrans - Rijeka
21:43
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
21:43
Lovran
Autotrans - Rijeka
21:43
Orašac
Autotrans - Rijeka
21:43
Trsteno
Autotrans - Rijeka
21:43
Slano
Autotrans - Rijeka
21:43
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Senj
Autotrans - Rijeka
21:43
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Karlobag
Autotrans - Rijeka
21:43
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
21:43
Posedarje
Autotrans - Rijeka
21:43
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:43
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:43
Marina
Autotrans - Rijeka
21:43
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:43
Solin
Autotrans - Rijeka
21:43
Mimice
Autotrans - Rijeka
21:43
Dubac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Promajna
Autotrans - Rijeka
21:43
Podgora
Autotrans - Rijeka
21:43
Igrane
Autotrans - Rijeka
21:43
Živogošće
Autotrans - Rijeka
21:43
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
21:43
Rogotin
Autotrans - Rijeka
21:43
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
21:43
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
21:43
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Drage
Autotrans - Rijeka
21:43
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Dolac
Autotrans - Rijeka
21:43
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
21:43
Tučepi
Autotrans - Rijeka
21:43
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
21:43
Brist
Autotrans - Rijeka
23:30
Split
Croatia Bus - Zagreb
23:30
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
23:45
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:01 
00:30 
0h 29min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
01:00 
01:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
01:30 
02:00 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
05:00 
13:20 
8h 20min 
 
 
Dubrovnik - Zadar
Odaberi i kupi
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
06:15 
06:45 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
07:00 
07:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
08:00 
08:21 
0h 21min 
29,00 HRK
 
Dubrovnik - Trsteno
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
08:00 
10:21 
2h 21min 
110,00 HRK
 
Dubrovnik - Brist
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
08:00 
11:27 
3h 27min 
144,00 HRK
 
Dubrovnik - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(19,11 EUR)
08:00 
17:30 
9h 30min 
 
 
Dubrovnik - Zagreb
Odaberi i kupi
08:00 
10:31 
2h 31min 
116,00 HRK
 
Dubrovnik - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
08:00 
14:50 
6h 50min 
213,00 HRK
 
Dubrovnik - Vodice (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(28,27 EUR)
08:00 
11:17 
3h 17min 
139,00 HRK
 
Dubrovnik - Krvavice
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
08:00 
16:12 
8h 12min 
255,00 HRK
 
Dubrovnik - Murvica (donja)
Odaberi i kupi
 
(33,84 EUR)
08:00 
15:25 
7h 25min 
231,00 HRK
 
Dubrovnik - Biograd na moru (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
08:00 
14:01 
6h 1min 
191,00 HRK
 
Dubrovnik - Primošten (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
08:00 
08:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
08:00 
19:38 
11h 38min 
348,00 HRK
 
Dubrovnik - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(46,19 EUR)
08:00 
19:01 
11h 1min 
340,00 HRK
 
Dubrovnik - Senj
Odaberi i kupi
 
(45,13 EUR)
08:00 
17:53 
9h 53min 
302,00 HRK
 
Dubrovnik - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(40,08 EUR)
08:00 
17:33 
9h 33min 
292,00 HRK
 
Dubrovnik - Lukovo Šugarje
Odaberi i kupi
 
(38,76 EUR)
08:00 
17:02 
9h 2min 
276,00 HRK
 
Dubrovnik - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(36,63 EUR)
08:00 
16:28 
8h 28min 
265,00 HRK
 
Dubrovnik - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(35,17 EUR)
08:00 
15:56 
7h 56min 
248,00 HRK
 
Dubrovnik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(32,92 EUR)
08:00 
15:42 
7h 42min 
240,00 HRK
 
Dubrovnik - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
08:00 
15:03 
7h 3min 
216,00 HRK
 
Dubrovnik - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(28,67 EUR)
08:00 
14:30 
6h 30min 
206,00 HRK
 
Dubrovnik - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
08:00 
14:22 
6h 22min 
201,00 HRK
 
Dubrovnik - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(26,68 EUR)
08:00 
13:53 
5h 53min 
188,00 HRK
 
Dubrovnik - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(24,95 EUR)
 
 
 
odabir države: