Autobusno stajalište Draga Baška Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Dragi Baškoj
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:18
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
10:18
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:18
Malinska
Autotrans - Rijeka
10:18
Krk
Autotrans - Rijeka
10:18
Punat
Autotrans - Rijeka
13:08
Punat
Autotrans - Rijeka
13:08
Krk
Autotrans - Rijeka
13:08
Malinska
Autotrans - Rijeka
13:08
Omišalj
Autotrans - Rijeka
13:08
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:08
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:47
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:47
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:47
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:47
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:47
Krk
Autotrans - Rijeka
15:47
Punat
Autotrans - Rijeka
20:06
Punat
Autotrans - Rijeka
20:06
Krk
Autotrans - Rijeka
20:06
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:06
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:06
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:06
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:06
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:06
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:50 
13:30 
4h 40min 
25,90 EUR
 
Draga Baška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:50 
10:09 
1h 19min 
7,30 EUR
 
Draga Baška - Omišalj
Odaberi i kupi
 
08:50 
09:52 
1h 2min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
08:50 
09:27 
0h 37min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
08:50 
09:14 
0h 24min 
4,60 EUR
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
08:50 
12:35 
3h 45min 
24,60 EUR
 
Draga Baška - Karlovac
Odaberi i kupi
 
08:50 
10:46 
1h 56min 
11,70 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
08:50 
10:23 
1h 33min 
9,00 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
08:50 
12:55 
4h 5min 
14,30 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
12:51 
14:24 
1h 33min 
8,70 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
12:51 
14:54 
2h 3min 
11,40 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
12:51 
13:15 
0h 24min 
4,60 EUR
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
12:51 
13:29 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
12:51 
13:52 
1h 1min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
12:51 
14:09 
1h 18min 
7,30 EUR
 
Draga Baška - Omišalj
Odaberi i kupi
 
17:06 
18:29 
1h 23min 
7,30 EUR
 
Draga Baška - Omišalj
Odaberi i kupi
 
17:06 
18:12 
1h 6min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
17:06 
17:44 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
17:06 
17:31 
0h 25min 
4,60 EUR
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
17:06 
19:09 
2h 3min 
11,40 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
17:06 
18:44 
1h 38min 
8,70 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
19:51 
21:24 
1h 33min 
8,70 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
19:51 
21:49 
1h 58min 
11,40 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
19:51 
20:15 
0h 24min 
4,60 EUR
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
19:51 
20:29 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
19:51 
20:52 
1h 1min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
19:51 
21:09 
1h 18min 
7,30 EUR
 
Draga Baška - Omišalj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: