Autobusni kolodvor Donji Miholjac vozni red

tel 1: 060 357 060 (naplatno/extra charge)
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:55
Rijeka
Panturist - Osijek
06:55
Poreč
Panturist - Osijek
06:55
Osijek
Panturist - Osijek
06:55
Belišće
Panturist - Osijek
06:55
Petrijevci
Panturist - Osijek
06:55
Valpovo
Panturist - Osijek
06:55
Črnkovci
Panturist - Osijek
06:55
Zagreb
Panturist - Osijek
08:25
Črnkovci
Panturist - Osijek
08:25
Valpovo
Panturist - Osijek
08:25
Petrijevci
Panturist - Osijek
08:25
Belišće
Panturist - Osijek
08:25
Osijek
Panturist - Osijek
10:40
Osijek
Panturist - Osijek
10:40
Belišće
Panturist - Osijek
10:40
Petrijevci
Panturist - Osijek
10:40
Valpovo
Panturist - Osijek
10:40
Črnkovci
Panturist - Osijek
11:05
Osijek
FlixBus
11:25
Maribor
FlixBus
11:25
Virovitica
Slavonija bus - Velika Kopanica
11:41
Črnkovci
Panturist - Osijek
11:41
Valpovo
Panturist - Osijek
11:41
Petrijevci
Panturist - Osijek
11:41
Belišće
Panturist - Osijek
11:41
Osijek
Panturist - Osijek
12:25
Črnkovci
Panturist - Osijek
12:25
Črnkovci
Panturist - Osijek
13:01
Črnkovci
Panturist - Osijek
13:01
Osijek
Panturist - Osijek
13:01
Belišće
Panturist - Osijek
13:01
Petrijevci
Panturist - Osijek
13:01
Valpovo
Panturist - Osijek
14:00
Valpovo
Panturist - Osijek
14:00
Petrijevci
Panturist - Osijek
14:00
Belišće
Panturist - Osijek
14:00
Osijek
Panturist - Osijek
14:00
Črnkovci
Panturist - Osijek
14:00
Črnkovci
Panturist - Osijek
15:06
Črnkovci
Panturist - Osijek
15:06
Osijek
Panturist - Osijek
15:06
Belišće
Panturist - Osijek
15:06
Petrijevci
Panturist - Osijek
15:06
Valpovo
Panturist - Osijek
16:46
Valpovo
Panturist - Osijek
16:46
Petrijevci
Panturist - Osijek
16:46
Belišće
Panturist - Osijek
16:46
Osijek
Panturist - Osijek
16:46
Črnkovci
Panturist - Osijek
16:46
Zagreb
Panturist - Osijek
18:50
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
18:53
Zagreb
Panturist - Osijek
18:53
Črnkovci
Panturist - Osijek
18:53
Osijek
Panturist - Osijek
18:53
Belišće
Panturist - Osijek
18:53
Petrijevci
Panturist - Osijek
18:53
Valpovo
Panturist - Osijek
19:55
Valpovo
Panturist - Osijek
19:55
Petrijevci
Panturist - Osijek
19:55
Belišće
Panturist - Osijek
19:55
Osijek
Panturist - Osijek
19:55
Črnkovci
Panturist - Osijek
19:55
Zagreb
Panturist - Osijek
20:45
Črnkovci
Panturist - Osijek
20:45
Osijek
Panturist - Osijek
20:45
Belišće
Panturist - Osijek
20:45
Petrijevci
Panturist - Osijek
20:45
Valpovo
Panturist - Osijek
20:55
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
22:45
Črnkovci
Panturist - Osijek
22:45
Valpovo
Panturist - Osijek
22:45
Petrijevci
Panturist - Osijek
22:45
Belišće
Panturist - Osijek
22:45
Osijek
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:20 
04:45 
0h 25min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
04:20 
05:35 
1h 15min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
05:15 
06:35 
1h 20min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
05:15 
05:50 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
05:35 
06:50 
1h 15min 
35,00 HRK
 
Donji Miholjac - Našice
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
05:46 
06:12 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
05:46 
06:55 
1h 9min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:00 
07:48 
1h 48min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:00 
06:40 
0h 40min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:00 
07:34 
0h 34min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:00 
08:25 
1h 25min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:00 
09:23 
1h 23min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:00 
14:00 
6h 0min 
162,00 HRK
 
Donji Miholjac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
08:00 
08:39 
0h 39min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:15 
09:45 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:15 
10:41 
1h 26min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
10:15 
15:22 
5h 7min 
 
 
Donji Miholjac - Zagreb
Odaberi i kupi
10:30 
11:25 
0h 55min 
 
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
10:30 
11:25 
0h 55min 
 
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
11:00 
22:45 
11h 45min 
339,00 HRK
 
Donji Miholjac - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(44,99 EUR)
11:00 
11:44 
0h 44min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:00 
12:23 
1h 23min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
11:00 
17:45 
6h 45min 
162,00 HRK
 
Donji Miholjac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
11:00 
20:40 
9h 40min 
298,00 HRK
 
Donji Miholjac - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(39,55 EUR)
11:00 
23:30 
12h 30min 
339,00 HRK
 
Donji Miholjac - Pula
Odaberi i kupi
 
(44,99 EUR)
11:00 
22:00 
11h 0min 
305,00 HRK
 
Donji Miholjac - Poreč
Odaberi i kupi
 
(40,48 EUR)
12:00 
13:15 
1h 15min 
35,00 HRK
 
Donji Miholjac - Našice
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
12:14 
12:39 
0h 25min 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
12:14 
13:59 
1h 45min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
13:10 
14:52 
1h 42min 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
 
 
odabir države: