Autobus Donja Dubrava Zagreb

 
relacija:

Donja Dubrava - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Zagrebu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Donja Dubrava 
 
 
11:30
Donji Vidovec 
 
11:35 
11:35
Sveta Marija 
 
11:40 
11:40
Donji Mihaljevec 
 
11:44 
11:44
Draškovec 
 
11:47 
11:47
Cirkovljan 
 
11:50 
11:50
Prelog 
 
11:55 
11:55
Čehovec 
 
12:02 
12:02
Sveti Juraj u Trnju 
 
12:05 
12:05
Donji Pustakovec 
 
12:07 
12:07
Čakovec 
 
12:25 
12:30
Nedelišće 
 
12:38 
12:38
Pušćine 
 
12:43 
12:43
Kuršanec 
 
12:49 
12:49
Varaždin 
 
12:55 
13:00
Turčin 
 
13:10 
13:10
Varaždin Breg 
 
13:15 
13:15
Presečno 
 
13:20 
13:20
Novi Marof 
 
13:25 
13:25
Paka 
 
13:28 
13:28
Breznički Hum 
 
13:35 
13:35
Breznica 
 
13:39 
13:39
Jarek Jales 
 
13:47 
13:47
Mirkovec 
 
13:52 
13:52
Komin 
 
13:56 
13:56
Hrastje 
 
14:00 
14:00
Sv. Ivan Zelina 
 
14:05 
14:05
Donja Zelina 
 
14:11 
14:11
Sesvete 
 
14:27 
14:27
Dubrava (zagrebačka) 
 
14:34 
14:34
Zagreb 
 
14:45 
 
 
Sve linije na relaciji Donja Dubrava - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
05:30 
08:55 
Odaberi i kupi
06:25 
09:45 
Odaberi i kupi
11:30 
14:45 
Odaberi i kupi
13:05 
16:35 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova