Autobusno stajalište Delta City (Podgorica) Crna Gora

Direktni polasci prema Budvi,  Nikšiću,  Cetinju,  Herceg Novom,  Kotoru,  Tivtu,  Pljevlji,  Žabljaku,  Sutomoru,  Baru,  Petrovcu i Ulcinju.
 
Linije s presjedanjem prema Banja Luci,  Mostaru i Sarajevu.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:17
Nikšić
Glušica - Nikšić
06:44
Nikšić
Lalatović Turist - Budva
06:57
Nikšić
Glušica - Nikšić
07:23
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
07:23
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
07:23
Cetinje
Krivokapić Tours - Herceg Novi
07:23
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
07:23
Herceg Novi
Krivokapić Tours - Herceg Novi
07:24
Cetinje
Vot Turist - Pljevlja
07:24
Budva
Vot Turist - Pljevlja
07:24
Tivat
Vot Turist - Pljevlja
07:24
Kotor
Vot Turist - Pljevlja
07:48
Nikšić
R Line Company - Herceg Novi
08:24
Pljevlja
Stanišić - Nikšić
08:24
Žabljak
Stanišić - Nikšić
08:34
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
08:56
Nikšić
18. oktobar - Nikšić
08:57
Nikšić
Glušica - Nikšić
09:12
Nikšić
Glušica - Nikšić
09:27
Budva
Express Tours - Podgorica
09:27
Herceg Novi
Express Tours - Podgorica
09:27
Tivat
Express Tours - Podgorica
09:39
Pljevlja
Stanišić - Nikšić
09:39
Žabljak
Stanišić - Nikšić
09:42
Nikšić
Busšped - Nikšić
10:24
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:24
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:24
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:24
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:37
Budva
4. Decembar - Nikšić
10:37
Tivat
4. Decembar - Nikšić
10:37
Cetinje
4. Decembar - Nikšić
10:37
Kotor
4. Decembar - Nikšić
11:02
Nikšić
Papović - Nikšić
11:03
Nikšić
Busšped - Nikšić
11:09
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
11:09
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
11:27
Kotor
Euro Line Travel - Cetinje
11:27
Cetinje
Euro Line Travel - Cetinje
11:27
Tivat
Euro Line Travel - Cetinje
11:27
Herceg Novi
Euro Line Travel - Cetinje
11:27
Budva
Euro Line Travel - Cetinje
11:33
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
12:11
Sutomore
Glušica - Nikšić
12:11
Bar
Glušica - Nikšić
12:25
Nikšić
Lalatović Turist - Budva
12:40
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
12:40
Budva
Alo Express - Podgorica
12:40
Tivat
Alo Express - Podgorica
12:40
Cetinje
Alo Express - Podgorica
13:02
Nikšić
Glušica - Nikšić
13:03
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:03
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:03
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:19
Nikšić
Lalatović Turist - Budva
13:49
Kotor
Royal Travel - Cetinje
13:49
Herceg Novi
Royal Travel - Cetinje
13:49
Budva
Royal Travel - Cetinje
13:49
Cetinje
Royal Travel - Cetinje
13:57
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
14:14
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
14:14
Budva
Ellit Express - Podgorica
14:14
Tivat
Ellit Express - Podgorica
14:50
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
14:50
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
15:15
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
15:15
Tivat
Ellit Express - Podgorica
15:15
Budva
Ellit Express - Podgorica
15:20
Nikšić
Glušica - Nikšić
15:28
Nikšić
Glušica - Nikšić
15:56
Nikšić
18. oktobar - Nikšić
16:05
Pljevlja
Vot Turist - Pljevlja
16:05
Nikšić
Stanišić - Nikšić
16:06
Pljevlja
Stanišić - Nikšić
16:06
Kotor
Papović - Nikšić
16:06
Budva
Papović - Nikšić
16:06
Cetinje
Papović - Nikšić
16:06
Žabljak
Stanišić - Nikšić
16:06
Nikšić
Stanišić - Nikšić
16:19
Nikšić
Papović - Nikšić
16:25
Nikšić
Lalatović Turist - Nikšić
16:29
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
16:29
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
16:29
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
16:29
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
16:44
Budva
Dangrad - Danilovgrad
16:44
Cetinje
Dangrad - Danilovgrad
16:44
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
16:44
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
17:07
Nikšić
Busšped - Nikšić
17:22
Kotor
Vujović VR - Danilovgrad
17:22
Herceg Novi
Vujović VR - Danilovgrad
17:22
Cetinje
Vujović VR - Danilovgrad
17:22
Budva
Vujović VR - Danilovgrad
18:06
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
18:06
Budva
Nikšić prevoz - Nikšić
18:06
Cetinje
Nikšić prevoz - Nikšić
18:06
Petrovac (MNE)
Nikšić prevoz - Nikšić
18:06
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
18:06
Ulcinj
Nikšić prevoz - Nikšić
18:07
Herceg Novi
Pavićević tours - Danilovgrad
18:07
Kotor
Pavićević tours - Danilovgrad
18:07
Budva
Pavićević tours - Danilovgrad
18:07
Cetinje
Pavićević tours - Danilovgrad
18:10
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
18:22
Herceg Novi
R Line Company - Herceg Novi
18:22
Tivat
R Line Company - Herceg Novi
18:22
Budva
R Line Company - Herceg Novi
18:22
Cetinje
R Line Company - Herceg Novi
18:39
Nikšić
Glunex - Nikšić
18:42
Herceg Novi
Perović Line - Danilovgrad
18:42
Kotor
Perović Line - Danilovgrad
18:42
Budva
Perović Line - Danilovgrad
18:42
Cetinje
Perović Line - Danilovgrad
19:22
Nikšić
Glušica - Nikšić
19:24
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
19:24
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
19:37
Kotor
4. Decembar - Nikšić
19:37
Cetinje
4. Decembar - Nikšić
19:37
Tivat
4. Decembar - Nikšić
19:37
Budva
4. Decembar - Nikšić
19:40
Budva
Alo Express - Podgorica
19:40
Tivat
Alo Express - Podgorica
19:40
Cetinje
Alo Express - Podgorica
19:40
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
19:43
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
19:43
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
19:43
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
19:43
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
19:46
Petrovac (MNE)
Dan Tours Perović - Danilovgrad
20:22
Kotor
Lalatović Turist - Budva
20:22
Budva
Lalatović Turist - Budva
20:22
Cetinje
Lalatović Turist - Budva
20:43
Cetinje
Glušica - Nikšić
20:43
Budva
Glušica - Nikšić
20:43
Kotor
Glušica - Nikšić
20:52
Nikšić
Stanišić - Nikšić
21:07
Kotor
Papović - Nikšić
21:07
Budva
Papović - Nikšić
21:07
Cetinje
Papović - Nikšić
21:30
Cetinje
Dangrad - Danilovgrad
21:30
Budva
Dangrad - Danilovgrad
21:30
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
21:30
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
21:37
Nikšić
Glušica - Nikšić
22:00
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
22:00
Budva
Ellit Express - Podgorica
22:00
Cetinje
Ellit Express - Podgorica
22:00
Tivat
Ellit Express - Podgorica
22:06
Tivat
Adriatic Travel - Podgorica
22:06
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
22:06
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
22:06
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
22:52
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
22:52
Budva
Alo Express - Podgorica
22:52
Cetinje
Alo Express - Podgorica
22:52
Tivat
Alo Express - Podgorica
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:51 
06:58 
1h 7min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Nikšić
Odaberi i kupi
 
05:51 
10:00 
4h 9min 
12,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Pljevlja
Odaberi i kupi
 
05:51 
08:30 
2h 39min 
8,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Žabljak
Odaberi i kupi
 
06:26 
07:45 
1h 19min 
6,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
06:26 
07:05 
0h 39min 
3,35 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
06:26 
08:10 
1h 44min 
7,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Tivat
Odaberi i kupi
 
06:26 
09:03 
2h 37min 
10,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
06:41 
07:33 
0h 52min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Nikšić
Odaberi i kupi
 
07:04 
08:11 
1h 7min 
6,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Petrovac (MNE)
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:10 
1h 55min 
8,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:15 
07:47 
0h 32min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
07:15 
10:12 
2h 57min 
11,20 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:15 
08:30 
1h 15min 
7,20 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
07:24 
11:15 
3h 51min 
12,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Pljevlja
Odaberi i kupi
 
07:31 
09:43 
2h 12min 
7,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:31 
08:23 
0h 52min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Nikšić
Odaberi i kupi
 
07:31 
08:58 
1h 27min 
6,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
07:31 
08:05 
0h 34min 
3,35 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
07:31 
10:45 
3h 14min 
10,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:48 
10:40 
2h 52min 
10,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:48 
09:45 
1h 57min 
8,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Tivat
Odaberi i kupi
 
07:48 
09:10 
1h 22min 
7,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
07:48 
08:26 
0h 38min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
07:51 
08:46 
0h 55min 
3,85 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Nikšić
Odaberi i kupi
 
08:01 
10:10 
2h 9min 
7,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:01 
09:30 
1h 29min 
6,20 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
08:01 
08:40 
0h 39min 
3,35 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
08:01 
11:02 
3h 1min 
9,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
08:21 
11:00 
2h 39min 
10,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
08:21 
10:05 
1h 44min 
7,70 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari