Autobusni kolodvor Delnice

tel 1: 060 363 060 (naplatno/extra charge)
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:25
Čabar
Autotrans - Rijeka
06:25
Prezid
Autotrans - Rijeka
06:25
Gerovo
Autotrans - Rijeka
06:25
Crni Lug / Risnjak NP
Autotrans - Rijeka
06:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
07:49
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
08:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
08:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:10
Čabar
Autotrans - Rijeka
09:10
Crni Lug / Risnjak NP
Autotrans - Rijeka
09:10
Gerovo
Autotrans - Rijeka
09:10
Prezid
Autotrans - Rijeka
09:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
09:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
09:14
Dramalj
Autotrans - Rijeka
09:15
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
09:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
09:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
09:15
Omišalj
Autotrans - Rijeka
09:15
Omišalj
Autotrans - Rijeka
09:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:15
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
09:15
Nerezine
Autotrans - Rijeka
09:15
Osor
Autotrans - Rijeka
09:15
Cres
Autotrans - Rijeka
09:15
Dramalj
Autotrans - Rijeka
09:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
09:15
Hrasta
Autotrans - Rijeka
09:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
09:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:25
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:40
Crikvenica
Vincek - Varaždin
10:45
Pazin
Autotrans - Rijeka
10:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:45
Poreč
Autotrans - Rijeka
11:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:25
Osijek
Panturist - Osijek
11:25
Đakovo
Panturist - Osijek
11:25
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
12:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:45
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:00
Pula
Pepeks - Zagreb
15:00
Rijeka
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
15:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:25
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:25
Fužine
Autotrans - Rijeka
16:00
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
16:00
Đakovo
Panturist - Osijek
16:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:00
Osijek
Panturist - Osijek
16:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
16:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
17:45
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
17:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:45
Pula
Autotrans - Rijeka
17:45
Barban
Autotrans - Rijeka
17:45
Raša
Autotrans - Rijeka
17:45
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:45
Labin
Autotrans - Rijeka
17:45
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:55
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:00
Rijeka
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
18:45
Pula
Brioni - Pula
18:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:45
Dramalj
Autotrans - Rijeka
18:45
Lovran
Autotrans - Rijeka
18:45
Labin
Autotrans - Rijeka
18:45
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:45
Raša
Autotrans - Rijeka
18:45
Barban
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Autotrans - Rijeka
18:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:55
Osijek
Autotrans - Rijeka
19:55
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:55
Đakovo
Autotrans - Rijeka
19:55
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
19:55
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
20:00
Prijedor
Pepeks - Zagreb
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
21:25
Hrasta
Autotrans - Rijeka
21:25
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:25
Malinska
Autotrans - Rijeka
21:25
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
21:25
Cres
Autotrans - Rijeka
21:25
Osor
Autotrans - Rijeka
21:25
Nerezine
Autotrans - Rijeka
21:25
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:40 
06:25 
0h 45min 
50,00 HRK
 
Delnice - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:20 
06:41 
0h 21min 
33,00 HRK
 
Delnice - Fužine
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
06:40 
07:25 
0h 45min 
50,00 HRK
 
Delnice - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:45 
08:25 
1h 40min 
95,00 HRK
 
Delnice - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
07:45 
09:40 
1h 55min 
 
 
Delnice - Zagreb
Odaberi i kupi
08:00 
10:14 
2h 14min 
84,00 HRK
 
Delnice - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
08:00 
10:14 
2h 14min 
84,00 HRK
 
Delnice - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
08:00 
10:32 
2h 32min 
95,00 HRK
 
Delnice - Malinska
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
08:00 
10:32 
2h 32min 
95,00 HRK
 
Delnice - Malinska
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
08:00 
08:49 
0h 49min 
50,00 HRK
 
Delnice - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:00 
09:41 
1h 41min 
86,00 HRK
 
Delnice - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
08:00 
13:38 
5h 38min 
251,00 HRK
 
Delnice - Zadar
Odaberi i kupi
 
(33,31 EUR)
08:00 
09:31 
1h 31min 
82,00 HRK
 
Delnice - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(10,88 EUR)
08:00 
09:50 
1h 50min 
93,00 HRK
 
Delnice - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(12,34 EUR)
08:00 
09:54 
1h 54min 
94,00 HRK
 
Delnice - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
08:10 
09:54 
1h 44min 
69,00 HRK
 
Delnice - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
08:10 
11:15 
3h 5min 
143,00 HRK
 
Delnice - Pula
Odaberi i kupi
 
(18,98 EUR)
08:10 
09:50 
1h 40min 
62,00 HRK
 
Delnice - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
08:10 
09:31 
1h 21min 
50,00 HRK
 
Delnice - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:10 
09:50 
1h 40min 
81,00 HRK
 
Delnice - Brseč
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
08:10 
10:20 
2h 10min 
109,00 HRK
 
Delnice - Labin
Odaberi i kupi
 
(14,47 EUR)
08:10 
10:28 
2h 18min 
109,00 HRK
 
Delnice - Raša
Odaberi i kupi
 
(14,47 EUR)
08:10 
10:41 
2h 31min 
120,00 HRK
 
Delnice - Barban
Odaberi i kupi
 
(15,93 EUR)
08:10 
09:20 
1h 10min 
63,00 HRK
 
Delnice - Opatija
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
08:10 
09:30 
1h 20min 
68,00 HRK
 
Delnice - Lovran
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
08:10 
09:41 
1h 31min 
57,00 HRK
 
Delnice - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
08:10 
08:55 
0h 45min 
50,00 HRK
 
Delnice - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:10 
10:32 
2h 22min 
95,00 HRK
 
Delnice - Malinska
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
08:10 
10:14 
2h 4min 
84,00 HRK
 
Delnice - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
08:15 
15:00 
6h 45min 
 
 
Delnice - Prijedor
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države: