Croatia Bus Zagreb

Av. Marina Držića 4
Zagreb
tel: 0800 910005
tel: +385 (0)91 2181 455
tel: +385 (0)91 356 2239
 
unutar grupe Globtour Međugorje
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:30 
01:50 
20h 20min 
 
96,82 EUR
 
Dortmund - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(729,49 HRK)
 
06:25 
01:50 
19h 25min 
 
96,82 EUR
 
Essen - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(729,49 HRK)
 
07:30 
01:50 
18h 20min 
 
73,13 EUR
 
Dusseldorf - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(551 HRK)
 
11:30 
01:50 
14h 20min 
 
45,32 EUR
 
Frankfurt - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(341,46 HRK)
 
12:30 
20:55 
8h 25min 
 
36,41 EUR
 
Sarajevo - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(274,33 HRK)
 
13:05 
13:45 
0h 40min 
 
 
 
Drinovci - Imotski
 
 
više polazaka 
 
 
13:15 
20:55 
7h 40min 
 
36,41 EUR
 
Kiseljak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(274,33 HRK)
 
13:45 
20:55 
7h 10min 
 
35,38 EUR
 
Busovača - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(266,57 HRK)
 
14:00 
14:40 
0h 40min 
 
 
 
Imotski - Drinovci
 
 
više polazaka 
 
 
14:00 
20:55 
6h 55min 
 
33,33 EUR
 
Vitez - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(251,12 HRK)
 
14:20 
20:55 
6h 35min 
 
31,79 EUR
 
Travnik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(239,52 HRK)
 
15:10 
20:55 
5h 45min 
 
30,77 EUR
 
Donji Vakuf - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(231,84 HRK)
 
16:00 
19:40 
3h 40min 
 
20,00 EUR
 
Zagreb - Skradin
Odaberi i kupi
 
 
(150,69 HRK)
 
16:00 
20:50 
4h 50min 
 
30,00 EUR
 
Zagreb - Dugopolje
Odaberi i kupi
 
 
(226,04 HRK)
 
16:00 
20:55 
4h 55min 
 
28,72 EUR
 
Jajce - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(216,39 HRK)
 
16:00 
21:15 
5h 15min 
 
30,00 EUR
 
Zagreb - Split
Odaberi i kupi
 
via Dugopolje (raskršće) 
(226,04 HRK)
 
16:00 
22:00 
6h 0min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Vrgorac
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
22:15 
6h 15min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Imotski
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
22:45 
6h 45min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Ljubuški
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:00 
7h 0min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Međugorje
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:01 
7h 1min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Čapljina
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:05 
7h 5min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Čitluk
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:30 
7h 30min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Mostar Katedrala
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:35 
7h 35min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Mostar zapad
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
16:00 
23:40 
7h 40min 
 
36,00 EUR
 
Zagreb - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
17:30 
02:00 
8h 30min 
 
34,33 EUR
 
Zagreb - Munchen
Odaberi i kupi
 
 
(258,66 HRK)
 
17:30 
08:45 
15h 15min 
 
45,32 EUR
 
Zagreb - Frankfurt
Odaberi i kupi
 
 
(341,46 HRK)
 
17:30 
12:20 
18h 50min 
 
73,13 EUR
 
Zagreb - Dusseldorf
Odaberi i kupi
 
 
(551 HRK)
 
17:30 
13:25 
19h 55min 
 
96,82 EUR
 
Zagreb - Essen
Odaberi i kupi
 
 
(729,49 HRK)
 
17:30 
14:20 
20h 50min 
 
96,82 EUR
 
Zagreb - Dortmund
Odaberi i kupi
 
 
(729,49 HRK)
 
 
odabir države: