Centrotrans Sarajevo

Sarajevo
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:00 
06:00 
6h 0min 
 
36,41 EUR
 
Travnik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:45 
06:00 
5h 15min 
 
34,36 EUR
 
Donji Vakuf - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
01:55 
1h 5min 
 
6,15 EUR
 
Ključ - Jajce
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
02:40 
1h 50min 
 
10,26 EUR
 
Ključ - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
03:40 
2h 50min 
 
15,38 EUR
 
Ključ - Travnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
04:05 
3h 15min 
 
17,95 EUR
 
Ključ - Vitez
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
04:40 
3h 50min 
 
20,00 EUR
 
Ključ - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
05:01 
4h 11min 
 
22,05 EUR
 
Ključ - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:50 
05:40 
4h 50min 
 
22,56 EUR
 
Ključ - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:35 
06:00 
4h 25min 
 
32,31 EUR
 
Jajce - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
02:40 
0h 45min 
 
3,59 EUR
 
Jajce - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
03:40 
1h 45min 
 
8,72 EUR
 
Jajce - Travnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
04:05 
2h 10min 
 
10,26 EUR
 
Jajce - Vitez
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
04:40 
2h 45min 
 
14,87 EUR
 
Jajce - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
05:01 
3h 6min 
 
16,92 EUR
 
Jajce - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:55 
05:40 
3h 45min 
 
18,97 EUR
 
Jajce - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
02:50 
03:40 
0h 50min 
 
3,08 EUR
 
Donji Vakuf - Travnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
02:50 
04:40 
1h 50min 
 
10,26 EUR
 
Donji Vakuf - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
02:50 
05:01 
2h 11min 
 
10,77 EUR
 
Donji Vakuf - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
 
 
02:50 
05:40 
2h 50min 
 
14,87 EUR
 
Donji Vakuf - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Banja Luka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:30 
06:00 
2h 30min 
 
24,10 EUR
 
Laktaši - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:40 
04:05 
0h 25min 
 
2,05 EUR
 
Travnik - Vitez
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:40 
04:40 
1h 0min 
 
6,15 EUR
 
Travnik - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:40 
05:01 
1h 21min 
 
8,21 EUR
 
Travnik - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:40 
05:40 
2h 0min 
 
10,77 EUR
 
Travnik - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:00 
06:00 
2h 0min 
 
22,05 EUR
 
Gradiška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:05 
04:40 
0h 35min 
 
3,59 EUR
 
Vitez - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:05 
05:40 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Vitez - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:40 
05:01 
0h 21min 
 
3,08 EUR
 
Kakanj - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: