Čazmatrans Promet vozni red

Milana Novačića 10
Čazma
tel: +385 43 277 100
 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:30 
04:45 
0h 15min 
 
 
 
Bjelovar - Patkovac
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
05:06 
0h 6min 
 
 
 
Virovitica - Korija
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
05:13 
0h 13min 
 
 
 
Virovitica - Rogovac
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
 
Vodice - Murter
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
07:30 
2h 30min 
 
 
 
Daruvar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
07:35 
2h 35min 
 
102,00 HRK
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(13,54 EUR)
05:00 
08:10 
3h 10min 
 
 
 
Virovitica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
13:20 
8h 20min 
 
 
 
Dubrovnik - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
05:10 
06:35 
1h 25min 
 
85,00 HRK
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(11,28 EUR)
05:11 
06:00 
0h 49min 
 
 
 
Gradišće - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:26 
05:40 
0h 14min 
 
 
 
Kladare - Đurđevac
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
07:43 
2h 13min 
 
 
 
Zagreb - Bjelovar
Odaberi i kupi
 
 
 
05:30 
10:10 
4h 40min 
 
 
 
Vukovar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:32 
06:30 
0h 58min 
 
 
 
Voloder - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:40 
06:30 
0h 50min 
 
 
 
Popovača - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
05:45 
05:55 
0h 10min 
 
 
 
Županja - Štitar
Odaberi i kupi
 
 
 
05:45 
07:30 
1h 45min 
 
 
 
Virovitica - Kutina
Odaberi i kupi
 
 
 
05:45 
07:40 
1h 55min 
 
 
 
Hrvatska Kostajnica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
 
 
Vukovar - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
07:30 
1h 30min 
 
 
 
Daruvar - Bjelovar
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
65,00 HRK
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(8,63 EUR)
06:00 
07:35 
1h 35min 
 
64,00 HRK
 
Zadar - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(8,49 EUR)
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
129,00 HRK
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(17,12 EUR)
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
 
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
09:34 
3h 34min 
 
117,00 HRK
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
 
(15,53 EUR)
06:00 
09:40 
3h 40min 
 
117,00 HRK
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(15,53 EUR)
06:00 
13:15 
7h 15min 
 
169,00 HRK
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(22,43 EUR)
06:00 
13:15 
7h 15min 
 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
14:30 
8h 30min 
 
 
 
Zadar - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
06:10 
06:59 
0h 49min 
 
 
 
Zagreb - Gradišće
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: