Autobus Čakovec Zagreb

 
relacija:

Čakovec - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Zagrebu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Čakovec 
 
 
11:30
Nedelišće 
 
11:35 
11:35
Pušćine 
 
11:42 
11:42
Kuršanec 
 
11:49 
11:49
Varaždin 
 
11:55 
12:00
Turčin 
 
12:10 
12:10
Varaždin Breg 
 
12:15 
12:15
Lužan Biškupečki 
 
12:16 
12:16
Presečno 
 
12:20 
12:20
Novi Marof 
 
12:25 
12:25
Paka 
 
12:30 
12:30
Breznički Hum 
 
12:40 
12:40
Zagreb 
 
13:40 
 
 
Sve linije na relaciji Čakovec - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
04:45 
06:50 
Odaberi i kupi
06:30 
08:55 
Odaberi i kupi
07:20 
09:45 
Odaberi i kupi
08:20 
10:35 
Odaberi i kupi
09:25 
11:45 
Odaberi i kupi
11:30 
13:40 
Odaberi i kupi
11:30 
13:40 
Odaberi i kupi
12:30 
14:45 
Odaberi i kupi
13:25 
15:45 
Odaberi i kupi
14:00 
16:35 
Odaberi i kupi
17:30 
19:20 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova