Autobusno stajalište Buljarica Crna Gora

Direktni polasci prema Sutomoru i Šušnju.
 
Linije s presjedanjem prema Žabljaku.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:00
Sutomore
MF Travel - Budva
00:00
Šušanj
MF Travel - Budva
07:32
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
07:32
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:27
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:27
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
09:20
Šušanj
Trik Travel - Cetinje
09:20
Sutomore
Trik Travel - Cetinje
09:45
Sutomore
Smart Travel - Budva
11:10
Sutomore
Dan Tours Perović - Danilovgrad
11:10
Šušanj
Dan Tours Perović - Danilovgrad
11:46
Sutomore
Magic Line - Cetinje
13:17
Sutomore
Dangrad - Danilovgrad
15:07
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:07
Šušanj
Krivokapić Tours - Herceg Novi
16:10
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
17:03
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:03
Šušanj
Krivokapić Tours - Herceg Novi
18:11
Šušanj
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:11
Sutomore
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
19:07
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
20:40
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
22:10
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
22:10
Šušanj
Lalatović Travel - Budva
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:29 
08:46 
0h 17min 
2,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
09:24 
09:40 
0h 16min 
4,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
09:24 
09:50 
0h 26min 
4,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
10:13 
10:40 
0h 27min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
10:13 
10:30 
0h 17min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:03 
11:15 
0h 12min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:03 
11:21 
0h 18min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
11:53 
12:13 
0h 20min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:05 
13:26 
0h 21min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
13:05 
13:20 
0h 15min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:33 
13:45 
0h 12min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:33 
13:51 
0h 18min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:15 
0h 15min 
2,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
14:58 
15:16 
0h 18min 
4,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
14:58 
15:10 
0h 12min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
15:23 
15:37 
0h 14min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
16:33 
16:46 
0h 13min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
17:25 
17:40 
0h 15min 
3,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
18:47 
19:04 
0h 17min 
3,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
18:47 
19:10 
0h 23min 
4,85 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
19:41 
20:01 
0h 20min 
3,85 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
19:41 
19:55 
0h 14min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
23:13 
23:31 
0h 18min 
3,35 EUR
 
Buljarica - Šušanj
Odaberi i kupi
 
23:13 
23:25 
0h 12min 
2,85 EUR
 
Buljarica - Sutomore
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari