Autobusno stajalište Brodarica Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Brodarici
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:42
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:42
Sukošan
Autotrans - Rijeka
08:42
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
08:42
Pirovac
Autotrans - Rijeka
08:42
Šibenik
Autotrans - Rijeka
08:42
Vodice
Autotrans - Rijeka
10:24
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:24
Marina
Autotrans - Rijeka
10:24
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:24
Split
Autotrans - Rijeka
12:53
Split
Autotrans - Rijeka
12:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:53
Marina
Autotrans - Rijeka
12:53
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:22
Marina
Autotrans - Rijeka
14:22
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:22
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:22
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:22
Split
Autotrans - Rijeka
15:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:18
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:18
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:18
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:18
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:18
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:18
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:18
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
16:39
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:39
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:39
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:39
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:39
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:39
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:01
Split
Autotrans - Rijeka
19:01
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:01
Marina
Autotrans - Rijeka
19:01
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
19:08
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:08
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:08
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:08
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
19:08
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:08
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:08
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
19:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:08
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:08
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:23
Split
Autotrans - Rijeka
20:23
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:23
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:23
Marina
Autotrans - Rijeka
21:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:53
Sukošan
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:42 
10:05 
1h 23min 
7,80 EUR
 
Brodarica - Split
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
08:42 
08:50 
0h 8min 
2,40 EUR
 
Brodarica - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
08:42 
09:34 
0h 52min 
5,80 EUR
 
Brodarica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
08:42 
09:53 
1h 11min 
6,80 EUR
 
Brodarica - Solin
Odaberi i kupi
 
(51,23 HRK)
 
08:42 
09:02 
0h 20min 
2,80 EUR
 
Brodarica - Primošten
Odaberi i kupi
 
(21,1 HRK)
 
08:42 
09:31 
0h 49min 
5,00 EUR
 
Brodarica - Seget
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
10:24 
11:53 
1h 29min 
7,40 EUR
 
Brodarica - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
10:24 
11:29 
1h 5min 
5,60 EUR
 
Brodarica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
10:24 
10:32 
0h 8min 
3,00 EUR
 
Brodarica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
10:24 
17:34 
7h 10min 
29,30 EUR
 
Brodarica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(220,76 HRK)
 
10:24 
16:50 
6h 26min 
26,30 EUR
 
Brodarica - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(198,16 HRK)
 
10:24 
12:26 
2h 2min 
9,10 EUR
 
Brodarica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
12:53 
14:32 
1h 39min 
8,20 EUR
 
Brodarica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
12:53 
13:05 
0h 12min 
2,60 EUR
 
Brodarica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
12:53 
13:29 
0h 36min 
3,90 EUR
 
Brodarica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
12:53 
13:57 
1h 4min 
6,30 EUR
 
Brodarica - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
14:22 
15:03 
0h 41min 
5,60 EUR
 
Brodarica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
14:22 
14:30 
0h 8min 
3,00 EUR
 
Brodarica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
14:22 
15:56 
1h 34min 
9,10 EUR
 
Brodarica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
14:22 
19:49 
5h 27min 
26,30 EUR
 
Brodarica - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(198,16 HRK)
 
14:22 
20:30 
6h 8min 
29,30 EUR
 
Brodarica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(220,76 HRK)
 
15:18 
16:40 
1h 22min 
9,00 EUR
 
Brodarica - Split
Odaberi i kupi
 
(67,81 HRK)
 
15:18 
15:27 
0h 9min 
3,00 EUR
 
Brodarica - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
15:18 
16:31 
1h 13min 
8,30 EUR
 
Brodarica - Solin
Odaberi i kupi
 
(62,54 HRK)
 
15:18 
16:11 
0h 53min 
7,00 EUR
 
Brodarica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
16:39 
17:31 
0h 52min 
5,80 EUR
 
Brodarica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
16:39 
17:50 
1h 11min 
6,80 EUR
 
Brodarica - Solin
Odaberi i kupi
 
(51,23 HRK)
 
16:39 
16:47 
0h 8min 
2,40 EUR
 
Brodarica - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
16:39 
18:02 
1h 23min 
7,80 EUR
 
Brodarica - Split
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
16:39 
16:59 
0h 20min 
2,80 EUR
 
Brodarica - Primošten
Odaberi i kupi
 
(21,1 HRK)
 
 
 
 
odabir države: