Autobusno stajalište Brist Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Bristu
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:59
Metković
Promet Makarska - Makarska
09:55
Split
Promet Makarska - Makarska
09:55
Podaca
Promet Makarska - Makarska
10:11
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:56
Podaca
Promet Makarska - Makarska
15:35
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
17:01
Metković
Promet Makarska - Makarska
18:02
Split
Promet Makarska - Makarska
18:02
Podaca
Promet Makarska - Makarska
19:27
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:27
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:27
Split
Autotrans - Rijeka
19:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:27
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:27
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:56
Podaca
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:59 
08:00 
2h 1min 
17,60 EUR
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
05:59 
06:02 
0h 3min 
2,70 EUR
 
Brist - Podaca
Odaberi i kupi
 
10:11 
15:56 
5h 45min 
25,00 EUR
 
Brist - Zadar
Odaberi i kupi
 
(188,36 HRK)
 
10:11 
13:29 
3h 18min 
13,00 EUR
 
Brist - Trogir
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
10:11 
10:49 
0h 38min 
5,60 EUR
 
Brist - Tučepi
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
10:11 
10:31 
0h 20min 
4,30 EUR
 
Brist - Živogošće
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
10:11 
13:35 
3h 24min 
13,80 EUR
 
Brist - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
(103,98 HRK)
 
10:11 
20:30 
10h 19min 
40,90 EUR
 
Brist - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(308,16 HRK)
 
10:11 
12:23 
2h 12min 
12,60 EUR
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
(94,93 HRK)
 
10:11 
10:57 
0h 46min 
6,00 EUR
 
Brist - Makarska
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
16:41 
18:30 
1h 49min 
15,60 EUR
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
17:01 
19:20 
2h 19min 
17,60 EUR
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
17:01 
17:05 
0h 4min 
2,70 EUR
 
Brist - Podaca
Odaberi i kupi
 
18:02 
18:57 
0h 55min 
8,20 EUR
 
Brist - Metković
Odaberi i kupi
 
19:27 
21:43 
2h 16min 
14,60 EUR
 
Brist - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(110 HRK)
 
19:27 
19:47 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Brist - Ploče
Odaberi i kupi
 
(28,63 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: