Autobusno stajalište Bogetići Crna Gora

Direktni polasci prema Podgorici.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:35
Podgorica
Stanišić - Nikšić
09:46
Podgorica
Šober - Nikšić
10:17
Podgorica
18. oktobar - Nikšić
12:07
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
12:34
Podgorica
Nikšić prevoz - Nikšić
14:15
Podgorica
Lalatović Turist - Budva
14:37
Podgorica
Glušica - Nikšić
15:13
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
16:08
Podgorica
Nikšić prevoz - Nikšić
17:11
Podgorica
18. oktobar - Nikšić
17:32
Podgorica
Stanišić - Nikšić
18:27
Podgorica
Busšped - Nikšić
19:05
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
19:14
Podgorica
R Line Company - Herceg Novi
19:52
Podgorica
Glunex - Nikšić
20:27
Podgorica
Glušica - Nikšić
20:42
Podgorica
4. Decembar - Nikšić
21:22
Podgorica
Stanišić - Nikšić
21:37
Podgorica
Glušica - Nikšić
22:37
Podgorica
Stanišić - Nikšić
22:52
Podgorica
Glušica - Nikšić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:56 
07:42 
0h 46min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
07:27 
08:09 
0h 42min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:19 
09:02 
0h 43min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
09:50 
10:35 
0h 45min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:46 
11:55 
1h 9min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
11:46 
12:31 
0h 45min 
3,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
12:26 
13:18 
0h 52min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
13:16 
14:03 
0h 47min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
13:50 
14:32 
0h 42min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
14:31 
15:45 
1h 14min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:20 
16:02 
0h 42min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:29 
16:12 
0h 43min 
2,85 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:29 
16:11 
0h 42min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
16:31 
17:15 
0h 44min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
17:05 
17:48 
0h 43min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
17:26 
18:20 
0h 54min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
18:01 
18:45 
0h 44min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
18:46 
19:28 
0h 42min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
19:26 
20:18 
0h 52min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
20:16 
20:58 
0h 42min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
21:01 
21:43 
0h 42min 
3,35 EUR
 
Bogetići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari