Biss Tours Zenica

Zenica
tel: +387 32 245 451
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:20 
05:40 
0h 20min 
 
 
 
Zenica - Janjići
 
 
više polazaka 
 
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
8,21 EUR
 
Prijedor - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
 
(61,86 HRK)
 
05:30 
07:15 
1h 45min 
 
12,56 EUR
 
Prijedor - Prnjavor (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
(94,63 HRK)
 
05:30 
07:45 
2h 15min 
 
14,87 EUR
 
Prijedor - Derventa
Odaberi i kupi
 
 
(112,04 HRK)
 
05:30 
08:30 
3h 0min 
 
17,44 EUR
 
Prijedor - Doboj
Odaberi i kupi
 
 
(131,4 HRK)
 
05:30 
09:15 
3h 45min 
 
19,23 EUR
 
Prijedor - Žepče
Odaberi i kupi
 
 
(144,89 HRK)
 
05:30 
10:05 
4h 35min 
 
22,05 EUR
 
Prijedor - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
(166,14 HRK)
 
05:30 
10:35 
5h 5min 
 
23,59 EUR
 
Prijedor - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(177,74 HRK)
 
05:30 
11:35 
6h 5min 
 
24,62 EUR
 
Prijedor - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(185,5 HRK)
 
05:30 
11:35 
6h 5min 
 
 
 
Prijedor - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:45 
06:05 
0h 20min 
 
 
 
Janjići - Zenica
 
 
više polazaka 
 
 
06:00 
19:40 
13h 40min 
 
 
 
Sarajevo - Beč
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:15 
0h 45min 
 
6,15 EUR
 
Banja Luka - Prnjavor (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
06:30 
07:45 
1h 15min 
 
8,72 EUR
 
Banja Luka - Derventa
Odaberi i kupi
 
 
(65,7 HRK)
 
06:30 
08:30 
2h 0min 
 
11,79 EUR
 
Banja Luka - Doboj
Odaberi i kupi
 
 
(88,83 HRK)
 
06:30 
08:50 
2h 20min 
 
13,08 EUR
 
Banja Luka - Maglaj
Odaberi i kupi
 
 
(98,55 HRK)
 
06:30 
09:15 
2h 45min 
 
14,87 EUR
 
Banja Luka - Žepče
Odaberi i kupi
 
 
(112,04 HRK)
 
06:30 
10:05 
3h 35min 
 
14,87 EUR
 
Banja Luka - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
(112,04 HRK)
 
06:30 
10:35 
4h 5min 
 
17,95 EUR
 
Banja Luka - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(135,24 HRK)
 
06:30 
11:35 
5h 5min 
 
21,03 EUR
 
Banja Luka - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(158,45 HRK)
 
07:15 
07:45 
0h 30min 
 
5,13 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Derventa
Odaberi i kupi
 
 
(38,65 HRK)
 
07:15 
08:30 
1h 15min 
 
8,21 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Doboj
Odaberi i kupi
 
 
(61,86 HRK)
 
07:15 
10:05 
2h 50min 
 
14,36 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
(108,2 HRK)
 
07:15 
10:35 
3h 20min 
 
16,41 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(123,64 HRK)
 
07:15 
11:35 
4h 20min 
 
17,95 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(135,24 HRK)
 
07:45 
08:30 
0h 45min 
 
5,64 EUR
 
Derventa - Doboj
Odaberi i kupi
 
 
(42,49 HRK)
 
07:45 
10:05 
2h 20min 
 
11,79 EUR
 
Derventa - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
(88,83 HRK)
 
07:45 
11:35 
3h 50min 
 
16,92 EUR
 
Derventa - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(127,48 HRK)
 
08:30 
08:50 
0h 20min 
 
5,13 EUR
 
Doboj - Maglaj
Odaberi i kupi
 
 
(38,65 HRK)
 
08:30 
09:15 
0h 45min 
 
6,41 EUR
 
Doboj - Žepče
Odaberi i kupi
 
 
(48,3 HRK)
 
 
odabir države: