Autobusno stajalište Bijela Crna Gora

Direktni polasci prema Budvi,  Podgorici,  Kotoru,  Tivtu,  Petrovcu,  Vilusi i Herceg Novom.
 
Linije s presjedanjem prema Brčkom.
 
  -> Povoljan smještaj u Bijeloj
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:45
Budva
R Line Company - Herceg Novi
07:45
Kotor
R Line Company - Herceg Novi
08:49
Tivat
Alo Express - Podgorica
08:49
Budva
Alo Express - Podgorica
08:49
Podgorica
Alo Express - Podgorica
09:15
Vilusi
Stanišić - Nikšić
09:23
Petrovac (MNE)
Zejdin - Ulcinj
09:23
Budva
Zejdin - Ulcinj
09:23
Kotor
Zejdin - Ulcinj
10:05
Tivat
R Line Company - Herceg Novi
10:05
Budva
R Line Company - Herceg Novi
10:05
Podgorica
R Line Company - Herceg Novi
10:32
Podgorica
Vujović VR - Danilovgrad
10:32
Budva
Vujović VR - Danilovgrad
10:32
Kotor
Vujović VR - Danilovgrad
10:39
Tivat
Ellit Express - Podgorica
10:39
Budva
Ellit Express - Podgorica
10:39
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
11:09
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
11:09
Budva
Ellit Express - Podgorica
11:09
Tivat
Ellit Express - Podgorica
11:59
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
11:59
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
11:59
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
12:50
Podgorica
Pavićević tours - Danilovgrad
12:50
Budva
Pavićević tours - Danilovgrad
12:50
Kotor
Pavićević tours - Danilovgrad
13:20
Kotor
Perović Line - Danilovgrad
13:20
Budva
Perović Line - Danilovgrad
13:20
Podgorica
Perović Line - Danilovgrad
14:15
Podgorica
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:15
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:15
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:15
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:20
Tivat
Euro Line Travel - Cetinje
15:20
Kotor
Euro Line Travel - Cetinje
15:20
Budva
Euro Line Travel - Cetinje
15:20
Podgorica
Euro Line Travel - Cetinje
15:24
Podgorica
Alo Express - Podgorica
15:24
Budva
Alo Express - Podgorica
15:24
Tivat
Alo Express - Podgorica
15:54
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
15:54
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
15:54
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
17:10
Vilusi
Stanišić - Nikšić
17:24
Podgorica
Alo Express - Podgorica
17:24
Petrovac (MNE)
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:24
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:24
Budva
Alo Express - Podgorica
17:24
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:24
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:24
Tivat
Alo Express - Podgorica
18:18
Budva
Ellit Express - Podgorica
18:18
Tivat
Ellit Express - Podgorica
18:18
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
18:31
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:31
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:31
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:31
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
19:23
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:23
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:23
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:23
Petrovac (MNE)
Krivokapić Tours - Herceg Novi
20:09
Petrovac (MNE)
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:09
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:09
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:09
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:40
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:40
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:40
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
22:16
Podgorica
Express Tours - Podgorica
22:16
Tivat
Express Tours - Podgorica
22:16
Budva
Express Tours - Podgorica
22:38
Budva
Nikšić prevoz - Nikšić
22:38
Kotor
Nikšić prevoz - Nikšić
22:38
Petrovac (MNE)
Nikšić prevoz - Nikšić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:33 
06:00 
1h 27min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
04:33 
05:30 
0h 57min 
4,35 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
04:33 
05:15 
0h 42min 
4,35 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
04:33 
07:30 
2h 57min 
10,70 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:13 
07:47 
1h 34min 
5,70 EUR
 
Bijela - Vilusi
Odaberi i kupi
 
06:59 
09:33 
2h 34min 
8,90 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:59 
07:25 
0h 26min 
2,85 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
06:59 
08:03 
1h 4min 
5,35 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
07:33 
09:00 
1h 27min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
07:33 
08:30 
0h 57min 
5,85 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
07:33 
08:17 
0h 44min 
5,85 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:33 
10:30 
2h 57min 
10,20 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:03 
10:10 
2h 7min 
8,70 EUR
 
Bijela - Petrovac (MNE)
Odaberi i kupi
 
08:03 
08:58 
0h 55min 
4,35 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:03 
09:15 
1h 12min 
4,35 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:03 
09:40 
1h 37min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
08:33 
10:04 
1h 31min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
08:33 
09:31 
0h 58min 
4,35 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:33 
09:19 
0h 46min 
4,35 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:33 
11:35 
3h 2min 
10,70 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:58 
11:00 
2h 2min 
8,70 EUR
 
Bijela - Petrovac (MNE)
Odaberi i kupi
 
08:58 
09:48 
0h 50min 
4,35 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:58 
10:00 
1h 2min 
4,35 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:58 
10:30 
1h 32min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
09:53 
11:35 
1h 42min 
7,70 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
09:53 
10:44 
0h 51min 
5,85 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:53 
13:09 
3h 16min 
10,20 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:17 
12:51 
2h 34min 
9,70 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:17 
10:39 
0h 22min 
2,35 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
10:17 
11:15 
0h 58min 
4,85 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari