Autobusno stajalište Bibinje Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Bibinju
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:40
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:40
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:40
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
07:11
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:52
Biograd na moru
Slavonija bus - Velika Kopanica
14:21
Drage
Autotrans - Rijeka
14:21
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:21
Marina
Autotrans - Rijeka
14:21
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:21
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:21
Split
Autotrans - Rijeka
14:21
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:21
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:21
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:21
Primošten
Autotrans - Rijeka
15:11
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:40
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
19:40
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:54
Split
Autotrans - Rijeka
21:54
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:54
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:54
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:54
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:54
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:54
Marina
Autotrans - Rijeka
21:54
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:54
Drage
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:11 
10:05 
2h 54min 
13,80 EUR
 
Bibinje - Split
Odaberi i kupi
 
07:11 
08:25 
1h 14min 
7,70 EUR
 
Bibinje - Šibenik
Odaberi i kupi
 
07:11 
08:13 
1h 2min 
6,40 EUR
 
Bibinje - Vodice
Odaberi i kupi
 
07:11 
09:02 
1h 51min 
9,10 EUR
 
Bibinje - Primošten
Odaberi i kupi
 
07:11 
09:09 
1h 58min 
9,50 EUR
 
Bibinje - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
07:11 
09:34 
2h 23min 
11,70 EUR
 
Bibinje - Trogir
Odaberi i kupi
 
07:11 
07:33 
0h 22min 
3,40 EUR
 
Bibinje - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
07:11 
07:47 
0h 36min 
3,80 EUR
 
Bibinje - Drage
Odaberi i kupi
 
07:11 
08:04 
0h 53min 
5,50 EUR
 
Bibinje - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
08:52 
13:00 
4h 8min 
14,60 EUR
 
Bibinje - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:52 
09:10 
0h 18min 
1,86 EUR
 
Bibinje - Zadar
Odaberi i kupi
 
14:21 
14:32 
0h 11min 
2,10 EUR
 
Bibinje - Zadar
Odaberi i kupi
 
15:11 
18:02 
2h 51min 
13,80 EUR
 
Bibinje - Split
Odaberi i kupi
 
15:11 
17:06 
1h 55min 
9,50 EUR
 
Bibinje - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
15:11 
16:59 
1h 48min 
9,10 EUR
 
Bibinje - Primošten
Odaberi i kupi
 
15:11 
16:15 
1h 4min 
6,40 EUR
 
Bibinje - Vodice
Odaberi i kupi
 
15:11 
16:27 
1h 16min 
7,70 EUR
 
Bibinje - Šibenik
Odaberi i kupi
 
15:11 
16:06 
0h 55min 
5,50 EUR
 
Bibinje - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
15:11 
15:49 
0h 38min 
3,80 EUR
 
Bibinje - Drage
Odaberi i kupi
 
15:11 
15:35 
0h 24min 
3,40 EUR
 
Bibinje - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
15:11 
17:31 
2h 20min 
11,70 EUR
 
Bibinje - Trogir
Odaberi i kupi
 
19:40 
20:05 
0h 25min 
2,65 EUR
 
Bibinje - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
21:24 
06:00 
8h 36min 
31,19 EUR
 
Bibinje - Osijek
Odaberi i kupi
 
21:24 
01:45 
4h 21min 
16,59 EUR
 
Bibinje - Zagreb
Odaberi i kupi
 
21:24 
21:35 
0h 11min 
3,98 EUR
 
Bibinje - Zadar
Odaberi i kupi
 
21:54 
22:05 
0h 11min 
2,10 EUR
 
Bibinje - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: