Autobusni kolodvor Belišće vozni red

tel 1: 060 390 060 (naplatno/extra charge)
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:45
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
05:50
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
06:12
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
06:19
Zagreb
Panturist - Osijek
06:19
Osijek
Panturist - Osijek
06:19
Višnjevac
Panturist - Osijek
06:19
Poreč
Panturist - Osijek
06:23
Osijek
Panturist - Osijek
06:23
Višnjevac
Panturist - Osijek
06:40
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
07:34
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
07:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
07:55
Split
Autotrans - Rijeka
07:55
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:55
Osijek
Panturist - Osijek
07:55
Šibenik
Autotrans - Rijeka
07:55
Vodice
Autotrans - Rijeka
07:55
Višnjevac
Panturist - Osijek
08:39
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
09:45
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
10:03
Osijek
Panturist - Osijek
10:03
Višnjevac
Panturist - Osijek
10:10
Višnjevac
Panturist - Osijek
10:10
Osijek
Panturist - Osijek
11:10
Osijek
Panturist - Osijek
11:10
Višnjevac
Panturist - Osijek
11:44
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
11:50
Osijek
Panturist - Osijek
11:50
Višnjevac
Panturist - Osijek
12:25
Višnjevac
Panturist - Osijek
12:25
Osijek
Panturist - Osijek
12:39
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
13:18
Osijek
Panturist - Osijek
13:18
Višnjevac
Panturist - Osijek
14:02
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
14:10
Osijek
Panturist - Osijek
14:10
Višnjevac
Panturist - Osijek
15:10
Višnjevac
Panturist - Osijek
15:10
Osijek
Panturist - Osijek
15:47
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
16:10
Zagreb
Panturist - Osijek
16:10
Osijek
Panturist - Osijek
16:10
Višnjevac
Panturist - Osijek
17:19
Višnjevac
Panturist - Osijek
17:19
Osijek
Panturist - Osijek
17:51
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
18:20
Zagreb
Panturist - Osijek
18:20
Osijek
Panturist - Osijek
18:20
Višnjevac
Panturist - Osijek
19:16
Višnjevac
Panturist - Osijek
19:16
Osijek
Panturist - Osijek
19:16
Zagreb
Panturist - Osijek
20:00
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
20:05
Osijek
Panturist - Osijek
20:05
Višnjevac
Panturist - Osijek
20:35
Višnjevac
Panturist - Osijek
20:35
Osijek
Panturist - Osijek
21:35
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
21:40
Osijek
Panturist - Osijek
21:40
Višnjevac
Panturist - Osijek
23:08
Višnjevac
Panturist - Osijek
23:08
Poreč
Autotrans - Rijeka
23:08
Osijek
Panturist - Osijek
23:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
23:08
Pula
Autotrans - Rijeka
23:08
Rovinj
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:45 
05:35 
0h 50min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
04:45 
04:50 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
05:50 
05:55 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
05:50 
06:35 
0h 45min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:12 
06:55 
0h 43min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:12 
06:17 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
06:24 
06:55 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Belišće - Donji Miholjac
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:35 
07:15 
0h 40min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:35 
06:40 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
06:45 
06:50 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
06:45 
07:48 
1h 3min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
07:35 
08:25 
0h 50min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
07:35 
07:40 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
07:58 
08:25 
0h 27min 
32,00 HRK
 
Belišće - Donji Miholjac
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
08:39 
14:00 
5h 21min 
148,00 HRK
 
Belišće - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,64 EUR)
08:39 
09:23 
0h 44min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
08:39 
08:44 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
09:45 
09:50 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
09:45 
10:41 
0h 56min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
10:10 
10:40 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Belišće - Donji Miholjac
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
10:30 
11:10 
0h 40min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
10:30 
10:35 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
11:10 
11:41 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Belišće - Donji Miholjac
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:45 
22:00 
10h 15min 
292,00 HRK
 
Belišće - Poreč
Odaberi i kupi
 
(38,76 EUR)
11:45 
17:45 
6h 0min 
148,00 HRK
 
Belišće - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,64 EUR)
11:45 
12:23 
0h 38min 
35,00 HRK
 
Belišće - Osijek
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
11:45 
11:50 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
11:45 
23:30 
11h 45min 
325,00 HRK
 
Belišće - Pula
Odaberi i kupi
 
(43,13 EUR)
11:50 
23:30 
11h 40min 
325,00 HRK
 
Belišće - Pula
Odaberi i kupi
 
(43,13 EUR)
11:50 
11:55 
0h 5min 
17,00 HRK
 
Belišće - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
 
 
 
odabir države: