Autobusno stajalište Baošići Crna Gora

Direktni polasci prema Budvi,  Podgorici,  Kotoru,  Tivtu i Baru.
 
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:50
Budva
R Line Company - Herceg Novi
07:50
Kotor
R Line Company - Herceg Novi
08:52
Podgorica
Alo Express - Podgorica
08:52
Budva
Alo Express - Podgorica
08:52
Tivat
Alo Express - Podgorica
09:26
Bar
Zejdin - Ulcinj
09:26
Budva
Zejdin - Ulcinj
09:26
Kotor
Zejdin - Ulcinj
10:10
Budva
R Line Company - Herceg Novi
10:10
Tivat
R Line Company - Herceg Novi
10:10
Podgorica
R Line Company - Herceg Novi
10:35
Budva
Vujović VR - Danilovgrad
10:35
Kotor
Vujović VR - Danilovgrad
10:35
Podgorica
Vujović VR - Danilovgrad
10:42
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
10:42
Tivat
Ellit Express - Podgorica
10:42
Budva
Ellit Express - Podgorica
10:52
Budva
Dangrad - Danilovgrad
10:52
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
10:52
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
11:12
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
11:12
Budva
Ellit Express - Podgorica
11:12
Tivat
Ellit Express - Podgorica
12:02
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
12:02
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
12:02
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
12:53
Kotor
Pavićević tours - Danilovgrad
12:53
Podgorica
Pavićević tours - Danilovgrad
12:53
Budva
Pavićević tours - Danilovgrad
13:23
Podgorica
Perović Line - Danilovgrad
13:23
Budva
Perović Line - Danilovgrad
13:23
Kotor
Perović Line - Danilovgrad
14:25
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:25
Podgorica
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:25
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
14:25
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:25
Tivat
Euro Line Travel - Cetinje
15:25
Podgorica
Euro Line Travel - Cetinje
15:25
Budva
Euro Line Travel - Cetinje
15:25
Kotor
Euro Line Travel - Cetinje
15:27
Podgorica
Alo Express - Podgorica
15:27
Tivat
Alo Express - Podgorica
15:27
Budva
Alo Express - Podgorica
15:58
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
15:58
Podgorica
Adriatic Travel - Podgorica
15:58
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
17:13
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
17:13
Podgorica
Dangrad - Danilovgrad
17:13
Budva
Dangrad - Danilovgrad
17:27
Budva
Alo Express - Podgorica
17:27
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:27
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:27
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:27
Tivat
Alo Express - Podgorica
17:27
Podgorica
Alo Express - Podgorica
17:27
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
18:21
Tivat
Ellit Express - Podgorica
18:21
Budva
Ellit Express - Podgorica
18:21
Podgorica
Ellit Express - Podgorica
18:34
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:34
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:34
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:34
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
19:26
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:26
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:26
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
19:26
Budva
Krivokapić Tours - Herceg Novi
20:12
Bar
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:12
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:12
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:12
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:45
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:45
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
20:45
Podgorica
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
22:19
Podgorica
Express Tours - Podgorica
22:19
Budva
Express Tours - Podgorica
22:19
Tivat
Express Tours - Podgorica
22:42
Kotor
Nikšić prevoz - Nikšić
22:42
Budva
Nikšić prevoz - Nikšić
22:42
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:30 
06:00 
1h 30min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
04:30 
05:30 
1h 0min 
4,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
04:30 
05:15 
0h 45min 
4,35 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
04:30 
07:30 
3h 0min 
10,70 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:55 
09:33 
2h 38min 
9,40 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
06:55 
07:25 
0h 30min 
3,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
06:55 
08:03 
1h 8min 
6,35 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
07:30 
09:00 
1h 30min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:30 
1h 0min 
5,85 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
07:30 
10:30 
3h 0min 
10,20 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
07:30 
08:17 
0h 47min 
5,85 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:00 
08:58 
0h 58min 
4,35 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:00 
09:15 
1h 15min 
4,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:00 
11:16 
3h 16min 
10,70 EUR
 
Baošići - Bar
Odaberi i kupi
 
08:00 
09:40 
1h 40min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
08:30 
10:04 
1h 34min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
08:30 
09:31 
1h 1min 
4,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:30 
09:19 
0h 49min 
4,35 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:30 
11:35 
3h 5min 
10,70 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:55 
09:48 
0h 53min 
4,35 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
08:55 
11:30 
2h 35min 
10,70 EUR
 
Baošići - Bar
Odaberi i kupi
 
08:55 
10:00 
1h 5min 
4,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
08:55 
10:30 
1h 35min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
09:50 
11:35 
1h 45min 
7,70 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
09:50 
10:44 
0h 54min 
5,85 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:50 
13:09 
3h 19min 
10,20 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:13 
12:51 
2h 38min 
10,20 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
10:13 
11:15 
1h 2min 
4,85 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
10:13 
10:39 
0h 26min 
2,35 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
10:50 
12:30 
1h 40min 
7,20 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari