Autotransport Šibenik

Velimira Škorpika 6
Šibenik
tel: +385 22 212 557
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:45 
06:35 
0h 50min 
 
 
 
Šibenik - Murter
 
 
 
 
 
05:55 
06:25 
0h 30min 
 
 
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:55 
06:25 
0h 30min 
 
2,92 EUR
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(22 HRK)
 
06:05 
06:25 
0h 20min 
 
2,92 EUR
 
Lozovac (Skradin) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(22 HRK)
 
06:10 
06:20 
0h 10min 
 
 
 
Šibenik - Ražine
 
 
 
 
 
06:15 
06:40 
0h 25min 
 
 
 
Raslina - Šibenik
 
 
 
 
 
06:15 
07:45 
1h 30min 
 
 
 
Šibenik - Knin
 
 
 
 
 
06:15 
07:50 
1h 35min 
 
 
 
Knin - Šibenik
 
 
 
 
 
06:20 
06:30 
0h 10min 
 
 
 
Ražine - Šibenik
 
 
 
 
 
06:40 
06:54 
0h 14min 
 
 
 
Šibenik - Zablaće
 
 
 
 
 
06:45 
06:55 
0h 10min 
 
 
 
Šibenik - Ražine
 
 
 
 
 
06:45 
07:35 
0h 50min 
 
 
 
Murter - Šibenik
 
 
 
 
 
06:50 
07:15 
0h 25min 
 
 
 
Šibenik - Raslina
 
 
 
 
 
07:00 
07:16 
0h 16min 
 
2,65 EUR
 
Šibenik - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(19,97 HRK)
 
07:00 
07:28 
0h 28min 
 
4,38 EUR
 
Šibenik - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(33 HRK)
 
07:00 
07:55 
0h 55min 
 
5,31 EUR
 
Šibenik - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(40,01 HRK)
 
07:00 
08:40 
1h 40min 
 
8,49 EUR
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(63,97 HRK)
 
07:00 
08:40 
1h 40min 
 
 
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:05 
07:15 
0h 10min 
 
 
 
Šibenik - Mandalina
 
 
 
 
 
07:15 
07:25 
0h 10min 
 
 
 
Ražine - Šibenik
 
 
 
 
 
07:16 
08:40 
1h 24min 
 
7,70 EUR
 
Vodice - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(58,02 HRK)
 
07:20 
07:34 
0h 14min 
 
 
 
Zablaće - Šibenik
 
 
 
 
 
07:20 
07:45 
0h 25min 
 
 
 
Raslina - Šibenik
 
 
 
 
 
07:28 
08:40 
1h 12min 
 
7,17 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(54,02 HRK)
 
08:00 
08:08 
0h 8min 
 
2,39 EUR
 
Biograd na moru - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
 
(18,01 HRK)
 
08:00 
08:25 
0h 25min 
 
4,38 EUR
 
Biograd na moru - Sukošan
Odaberi i kupi
 
 
(33 HRK)
 
08:00 
08:40 
0h 40min 
 
4,78 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(36,01 HRK)
 
08:25 
08:40 
0h 15min 
 
3,19 EUR
 
Sukošan - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(24,04 HRK)
 
09:00 
09:15 
0h 15min 
 
3,19 EUR
 
Zadar - Sukošan
Odaberi i kupi
 
 
(24,04 HRK)
 
09:00 
09:35 
0h 35min 
 
4,78 EUR
 
Zadar - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(36,01 HRK)
 
 
odabir države: